Új hozzászólás Aktív témák

  • Padree.c2

    tag

    Sziasztok,

    Lehet egyedi a problémám, vagy nem jöttem rá a titok nyitjára, de nálam azt produkálja a P10, hogy némely widgetet nem frissít, nem aktív, vagy nem követi le a változásokat csak pl. telefon újraindítás, vagy widget letörlése, újra kitétele (és beállítása).
    A két legzavaróbb az a Business Calendar és a Wunderlist, amit előző telefonomon mindenféle gond nélkül használtam (Lg G4). A widgetek automatikusan frissítettek, egyiknél a napi naptáreseményeket, másiknál az aktuális teendőket mutatta, mellette lévő négyzetet kipipálva eltűnt (bekerült az elvégzett feladatokba).
    Ez úgy, hogy beépült a mindennapjaimba, nagyon tud hiányozni.
    Másik, hogy a gyári időjárás előrejelző alkalmazásnál ugyan be lehet állítani, hogy óránként frissítse magát, mégsem frissül.
    Az időjárásra rákattintva sokszor délután is azt látom, hogy a reggeli manuális frissítés óta nem frissített.
    Ezt azért vettem külön, mert manuálisan legalább lehet frissíteni.
    Meg ezért pl. külön nem fizettem, mint a Business Calendarért.
    A telefon VTR-L29-es dualsimes 1 simmel és 1 SD-vel használva, 8.0.0 android és emuival.
    Adathasználat korlátozás elméletileg nincs korlátozva semminek.

    Kérlek világosítsatok fel, hol lehet a hiba, illetve ha szükséges infó, akkor szívesen megírom még.

    Köszi előre is.

    Pp. ♠

Új hozzászólás Aktív témák