Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz benfolds #10078 üzenetére

    " ... aminek picit barátságosabb a kamerája ... " - mondjuk inkább, hogy a Te ízlésednek jobban megfelel ;) Egyébként a kamerával - hardver szinten - szerintem semmi gond. A szoftveren lehetne igazítani (és lehet fognak is), ill. le lehet cserélni (írtam is, hogy szerintem mit próbálj ki, de a Play! teli van kamera alkalmazásokkal).

    " .. jobb a gps-e .. " - GPS szinten nincsenek csodák. Kb. ugyanazt tudja mindegyik mobil (elvileg a Mi8-ban van valami dual-GPS, de arról sem hallottam, hogy annyival jobb lenne). Egyébként mire jutottál a GPS-el kapcsolatos teszttel (auto pause, másik alkalmazás, stb.)?

    " ... és designra is bejön. p20?"
    Nyilván ízlések és pofonok, de én anno direkt megvártam a P20-at, hátha jobb lesz számomra (!) mint a P10.
    Ha, jó, ill. jobb lett volna, akkor megvettem volna (mivel nem pár havonta vagy évente cserélek telefont, ezért inkább rászánom a pénzt, mintsem kompromisszumot kössek). Viszont sznob se vagyok, hogy valamit csak azért vegyek meg, mert újabb.
    Ami miatt a P20 nekem ingyen se kéne (max. adnám tovább jó pénzért :) )
    - notch: hányok tőle + teljesen értelmetlen + a Huawei-nek még sikerült ezt megfejelnie egy vastag alsó kávával = FAIL
    - csúszós, ujjlenyomatgyűjtős hátlap (kék P10-em van, "recés" hátlappal, imádom)
    - "dudorkamera": apróság, de pont ilyen apróság lett volna szépen megoldani (hogy ne álljon ki), de nem ...
    - tudom, hogy nagyobb lett a kijelzője, de a készülék is nagyobb lett. Nálam pedig minden milliméter számít.
    - 3.5 jack-nek is lőttek

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák