Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz bepken #860 üzenetére

    Abszolút nem gondoltam volna tavaly ilyenkor, hogy 3 droid főverzióból(9, 10, 11) és egy teljesen más rendszerből (Harmony OS) is lehet majd válogatni View 20/Nova 5T-n. :D

    Mit nekem kajtatni Firefox OS / KaiOS, és WebOS őskövületek után, mikor lehet koczkulni egy kurrens Novával is. alt="" title=""

    Warpig: Sokat nem érdemes gondolkodni, mert a Honor 20 / P30 vonal az érezhetően jobb mint a P30 Lite / Mate 20 Lite. Ha még egy P20/Honor 10 vs P30 Lite meccs lenne, akkor esetleg (P20 jobb lenne), de ugyanazon generáció (alsó-)közép és felső(-közép) kategóriája között nem érdemes gondolkodni csak tudást és gyorsaságot figyelembe véve.
    Érdemes megemlíteni hogy Droid 10.1 és EMUI / MagicUI 3.1 már most van a P30/Honor 20 vonalra, Droid 11 ha lesz, akkor valószínűleg Gugli nélkül, de lesz Honor 20 vonalra, és itt ugye a kínaiak kémrendszere ;] HarmonyOS rendszere, amit az erőltetett terjesztés miatt biztos megkap a P30 / Honor 20 / Nova 5T vonal.
    Namost a P30 Lite / P20 ahogy tudom megakadt Droid 10-en, és nem biztos hogy kap bármi mást. :(

    Az egész kínai-amcsi balhét pedig mi egyszerű felhasználók már rég érezzük:
    Ha más márkában gondolkodsz, fel lehet készülni hogy drágábban is rosszabbat kapsz. Samu pl azonnal beárazta Trumli hülyeségét, Galaxy A51 szinte csak a nevében jobb mint az A50-es elődje, és mégis kényelmesen drágább mint a nála jobb Honor 20/Nova 5T. :((( A71 kicsit már jobb mint az A70, de az még még jóval drágább mint a Nova 5T. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák