Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi8800gt

    addikt

    válasz -FreaK- #14523 üzenetére

    Amúgy igazad van mert ez a telo nagyon meg állja a helyét mindenben, viszont az idő elteltével az ára is megy le és fájna a szívem el adni majd 30e Ft pl, most még el lehetne adni 60-75 között szerintem, ha el is adnám, Sajnos ezekre is gondolni kell

    Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

  • csocsoszán

    őstag

    válasz -FreaK- #14523 üzenetére

    Én nem adtam még el az enyémet. Megállja a helyét a nagyok között most is! Mindennapi használatban nincs nagy különbség. De nem is egy súlycsoport!
    Meg lehet szokni ezt nyurga formát, sőt most már fura megfogni a matét.
    A note 8 kijelzője sokkal de sokkal jobb! Nekem fontos volt, többször nézek filmet rajta. Kamerája szintén jobb! A cerka szintén nagyon hasznos, sokáig volt note 2-ön. A hangja nincs olyan jó mint a maténak.
    Viszont jönnek a kiegészítők, amik miatt csúnyán odaver mindennek.
    Vettem egy dex-et ritkán használom, de hasznos kiegészítő.
    Majd vettem egy gear szemüveget. Na ez a kiegészítő mindent ver. Oculus-on keresztül lehet letölteni programokat. 360°-os játékok, teleportálsz ide oda. Brutál,érdemes valahol kipróbálni! 3d filmet nézni, sőt csak sima filmet is nézni! Egy baj van vele, és az nem kicsi, csak 2900-as felbontása a telefonnak. Sajnos látni a pixeleket mivel közel van a szemedhez. Aki ettől el tud vonatkoztatni, annak a 3D tv egy kalap sz.r.
    Végül vettem egy fiókban tárolt gear s órát. Nics akkora durranás mint a szemüveg, de sok kiegészítő tölthető le, több száz! Gyönyörű, 2 coll hajlított kijelző.
    Na ha ezeket végiggondolom, nem bántam meg a váltást. Bocs hosszú volt, de gondoltam megosztom hátha valakinek könnyítek a választásán.
    Ui: ( itt legalább valamikor volt élet, a note 8 topikban másról sincs szó mint milyen fóliát meg tokot vegyek. :( )

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Sennheiser Hd800 és egy B&W füles!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés