Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Jakesz #166 üzenetére

    Nekem is ugyan ez volt a véleményem a közelmúltig de mara teljesen megváltozott.Szerintem ugyan azt a minőséget adjak mindenben mint bármelyik másik hagyományos top gyártó.Rengeteg pénzt költöttek fejlesztésre,sajat processzort gyártanak a telóikba,marketingre és terjeszkedésre dollármilliókat költenek.Árban valamivel még így is alattuk vannak(ha nem is sokkal).Xiaomival ellentétben pl magyarországon jelen vannak hivatalosan,szervízhálózattal és normális garanciával,régióra szabott szoftverkészlettel.Ettől még nagyon messze van a xiaomi.Mondom ezt úgy hogy az utóbbi 3 készülékem xiaomi volt es most fogok váltani huaweire.Nem véletlenül.Kamerában a xiaomi utcahosszal lemaradva barmelyik huaweitől.Se normalis támogatás(mert a heti fejlesztői romok nem minősülnek annak)se normál garancia es a csúcstelóik itthon magyar webshopból szintén 200-tól indulnak(mi mix 2 200-250 ezer jelenleg).Én tavaly vettem 160 ezerért xiaomi mi 5s plust és még csak rendes magyar nyelv sem volt rajta nekem kellett romokat cserélgetni rajtamJelenleg is marshmallownal tart a magyar nyelvet is tartalmazó global romja.Sok apró szoftveres bug van amit jó lenne ha javítanának ha már stabil romnak hívják.Tudom a kínai rom az jó de az csak angolul és kínaiul tud.Köszi szépen!Szóval jó lenne a xiaomi ha jelen lenne hivataloaan normális használható rommal,szervízhálózattal de akkor már közel sem lennének ilyen olcsók(csak az alsó és közép kategóriában olcsók ezt hozzá tenném).

  • MMMMMM

    tag

    válasz Jakesz #166 üzenetére

    „Nagyon elszemtelenedtek, sikerült felkapaszkodniuk a korábbi jó áron jó telefont üzletpolitikájukkal, most már könnyen megtehetik, hogy ők is lassan 300 ezerért adják.”
    mate10pro 255ezer, az kozel 300ezer?

    „amíg a Samsung tényleg csúcstelefon (különösen kamerában), és mint legjobban felszerelt telefon, okkal is a legdrágább, még ha így is bőven túlárazott”
    note8 330ezerert nyitott, a mate10pro 255ezer. Tehat kevesebbet fizetsz egy mate10proért, de –szerinted- kevesebbet is kapsz, akkor hol itt a gond? Vagy szerinted a note8 megér 330ezret, de egy mate10pro talán csak 200ezret?

Új hozzászólás Aktív témák