Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobun1980

    aktív tag

    válasz doooo #130 üzenetére

    Igazad van.
    Páran vagyunk akik használnak U11+ -t.
    Nyilván ennek több oka van, szerintem az egyik legfobb, hogy Magyarorszagon szinte csak rendelni lehet. Az ára tény, hogy nem a középkategória.
    Az eddigi összes használó hozzászóló felháborodásanak oka az, hogy a tesztben leírtakkal nem értünk egyet:
    Nekem nem kevés a fényero napsütésben, nem merül az akku eszetlenul...
    Nem vitatkozom az értékekkel, hogy melyikek mennyi a fenyereje, de nem annyira pocsék, mint ami le van írva.
    Detto igaz az akkumulátorra is.
    Az szintén nem a gyárto hibája, hogy áprilisban tesztelte a mobilarena a 2017-es készüléket.
    Az ára pedig 620€ ami kb.200.000, nem úgy mint azok a flagshipek amikkel a teszt párhuzamot vont.
    Szóval nekem személy szerint ezek basszak a csoromet, mert ezek eltantoritjak azokat, akik gondolkodnak a vásárlásan.

    Azt nyilván nem tudom,hogy meddig fogja bírni, de HTC M8-rol váltottam, amit több, mint 3 évig használtam hiba és akadas nélkül.
    Rám lehet sütni, hogy fanboy vagyok, de eddig azt hallgattam, hogy a HTC-knek milyen szar a kameraja, most találtak más negatívumot, amibe bele lehet kapaszkodni pár nap használat után.

    Amúgy őszintén kíváncsi lennék, hogy akik használat nélkül szóljak le, ők, mit használnak és mióta, illetve milyen idokozonkent vesznek új készüléket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák