Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemcso

    Ármester

    válasz Headers #4820 üzenetére

    Az, hogy nem kap alkatrészt minden sufni-gsm miért jelenti hogy nem beszerezhető? Ha van egy új Bmw-d azt is a sarki-Józsihoz viszed vezérlés cserére vagy oda, ahol gyári technológiával meg tudják csinálni úgy, hogy a garancia is megmarad? ;)

  • Pocee

    senior tag

    válasz Headers #4820 üzenetére

    utolsó lehelet mert nem akarok/fogok vitatkozni.

    szóval az elmúlt x hozzászólás abból indult,hogy régi az utolsó biztonsági frissítés,ami support és Te jöttél azzal,hogy így support,úgy support,aztán beleszőtted,hogy alkatrész...
    DesireHD óta csak HTC-m volt ONE-X,M7,M9,U11 soha nem tudtam nagyon alkatrészt venni hozzá úgy,ahogy Te beszélsz róla vagy szeretnéd.Nekem hiba nélkül működik a telefon,pofára esett berepedt,majd ha odaérek kicseréltetem,ha addig nem lesz újra egy elfogadható modell.De!
    Hazugság lenne azt állítani,hogy nem jött frissítés a telefonhoz,mert jött azért.Az hogy semmi sem tökéletes,az megint alapigazság.Nem érdeke a gyártónak csúcson járatni egy készüléket évekig mert nem tudna újat eladni...a samu is kidobta az s9+ majd rövid időn belül dobja a 10et és mindenki mindig a legújabb telefont szeretné,van aki meg is engedheti magának,de nem lenne indokolt,de a profit miatt muszáj csinálni és működik is.Ha az U12 széria patikára sikerült volna akkor innen szinte mindenki abba a topicba ülne és leszarná az U11 frissítéseit,mert lenne egy modell ami viszi a hátán a támogatottságot még egy évig,de számomra és sokak számára nem érte meg cserélni,mert nem hozta...ennek ellenére tökéletesen teszi a dolgát.egyébként én is kíváncsi lennek,hogy ami a "biztonsági frissítés" címszó alatt érkezik és régi abból mi hátrány származik?mert ha ennyire kell félni "attólavalamitől" ami a régi frissítés miatt érhet lehet én is védekeznék ellene :P .De a windows 7nek sem engedek frissítést és soha nincs semmi vírusom,se trójaim és vírust is egyszer keresek egy évben.
    Nyugodtan el lehet mondani azt is ha szar valami,de Neked specifikus,nem mindenkit érintő problémád van,tehát addig a modell nem szar,sőt! amíg itt nem szisszen fel mindenki,ellenben rohadt sokan elégedettek.
    Szeretnék amúgy minden hibát kizáró tökéletes telefonokról olvasni,ha esetleg linkelnétek nekem párat,megköszönném!

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák