Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz joey04 #37 üzenetére

    A képek alapján: a két oled alapúval nem, de a sony-ercisson nyújtotta képminőséggel már elégedett vagy? Nem basztatás, de szerintem mind a három gyenge képminőséget nyújt, fakók a színek. Sms-re és hívásra használhatóak, de netre/filmre egyik sem alkalmas. Talán annyi hogy a htcnél még sms is necces, árnyékolni kell. Ezt írtam fentebb: lényeges minőségbeli különbség van? 1000 emberből 999-nek nincs, ha megnézi a képeket, pedig a napfény az a terület ahol jóval élesebb előnyt kéne felmutatniuk a mobil lcd gyártóknak, hiszen mindenhol máshol rosszabbul állnak. Tény hogy a 100 több mint a 90, és a 100 több mint a 30. A mérték nem mindegy és arra kínosan nem térsz ki. Ahogy arra sem hogy itt az egyik legjobb tft amit látunk és nagyon sok rosszabb minőségű van a piacon, hatalmas a szórás. Egy tényezőt kiemelni önmagában, sem a mértéket sem a többit nem figyelembe venni egy struccpolitika.

    [link] Pl. a kép. Részemről ugyanannyira használhatatlan mindkettő ilyen célra ilyen környezetben, baromira nem érdekel hogy az egyik fakó gyenge képen egy pöttyel többet vagy kevesebbet lehet észrevenni ha nagyon figyelem, miközben még azt sem tudom eldönteni hogy zsiráf vagy jaguár az állatka...ameddig úgy "jobb" az egyik a másiknál hogy használati értékben ugyanott van: fabatkát sem ér. Persze az olyan oled alapú kijelző amin totál semmi nem látszik, az megérdemli a kritikát. Jelenleg nem tudok ilyen készülékről.

    [ Szerkesztve ]

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz joey04 #37 üzenetére

    De fikázás, mert sokan tudják használni napfényben is. Teljesen felesleges leírni 1500x ugyanazt. Neked nem felel meg és kész, majd nem olyat veszel.
    Hsz-eket gyűjtessz ?

    valami

Új hozzászólás Aktív témák