Új hozzászólás Aktív témák

  • Nuada herceg

    őstag

    Na, szomorúan jelentem be, hogy elérkezett a váltás ideje.
    Tegnap megvettem a Huawei Mate 9-et. Régóta szemezgettem vele és szimpatikus volt egy ideje.
    Meg hát ugye a céget is figyelembe vettem...
    Több mint 2 évig szolgált az M8, előtte pedig másfél évig az M7. Mind a 2 telefon lenyűgözött. :) Imádtam őket.
    De visszatérve az M8-ra, tavaly valamikor éreztem először, hogy elfogyott az ereje... Elkezdett laggolni, akadozni, belassulni. Hiába jött a factory reset, napokig jó volt, de utána ugyanaz... Ennyi, nincs ezen mit csodálkozni, az appok nap mint nap frissülnek, egyre erőforrás igényesebbek lesznek, a telefon hardver meg ugye fix. És előbb-utóbb elfogy.
    A htc 10-en gondolkodtam egy darabig, de szerettem volna egy phabletet.
    Az idei modellek meg sajnos nem nyűgöztek le... Az üveg sem annyira szimpatikus, bár szép, főleg a U11, de maradok a jó öreg alamínejumnál. :D
    De persze a telekomnál mit ajánlanak? :F Mondtam hogy Huaweit akarok, erre az ügyfélszolgálatos: "vegyél inkább S8-at :D " Hát mondom f@sza! :D Nagyjából ennyi.

    Szóval köszönöm szépen a sok kommentet, választ itt a fórumban. Külön Köszönet Ferob fórumtársnak! Nem csak a napokban, de régebben is sokat segített már, sok hasznos választ adott!

    Egy ideig még azért követem a fórumot.

    Értem a csíziót.

Új hozzászólás Aktív témák