Új hozzászólás Aktív témák

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Karmko #36 üzenetére

    Néhány videó a repülő és betonfal összefüggéseiről.
    https://www.youtube.com/watch?v=F4CX-9lkRMQ
    https://www.youtube.com/watch?v=q5DcL8pJZs0

    "Azt is láttam, hogy a vasbeton tartószerkezetek nem deformálódtak, hanem nyíl egyenesen váltak el egymástól. (amik egyébként úgy lettek tervezve, hogy több Boeing 747-esnek is ellenálljon)"
    Vélhetően nem utasszállító repülők becsapódására tervezték az iker tornyokat. Nem volt divat előtte ez a fajta támadás.

    "Azt pedig nem láttam, és soha senki sem látott még felvételt róla, hogy a repülő becsapódott volna a pentagonba."
    Ha láttál volna, akkor lenne okod feltételezni az öntámdást. Minek filmezték volna a Pentagont???
    Sőt az első torony elleni támadásról sincs igazán jó felvétel. Senki sem ment oda bekamerázva, mert tudott a támadásról.

    "Plusz nem egy-két szemtanú is robbanásokról számolt be. Tudom, ezek mind hamisítványok."
    Rajtad kívül senki sem gondolta, hogy a robbanások hamisítványok.
    Tudod ezek a repülőgépek nem üres tankkal repültek. Mivel a repülőgépek nem voltak képesek átütni az épületet és annyi oxigén sem volt, hogy az összes üzemanyag el tudjon égni a robbanásban. A maradék forró üzemanyag nem tudhatott ellenállni a gravitációs hatásnak. Nyilván lefele haladva tovább égett az üzemanyag. Valahol a legmélyebb helyeken gyűlve sorozat robbanás produkálhattak.

    De higgyél abban, hogy öntámadás volt. Engem nem zavar.

    "a titániumból készült gépkocsi méretű turbinalapátok köddé váltak."

    A titánból készült turbinalapátok a hátul vannak. Elől elegendő nem kapnak nagy hőterhelést a lapátok.
    Az első lapátokat egy veréb is kiüti. A hátsókat a hajtómű kiáramló égésterméke hajtja. A tervezésüknél figyelembe veszik, hogy a magas hőmérséklet és magas fordulatszám hatására még a titánból készült lapátok is megnyúlnak. Egy becsapódáskor akkora lassulás gyorsulás hat rájuk, hogy az eredő erő hatására leszakadnak a lapátkerékről. Nagy részüket a törmelékből összegyűjthetnéd, kisebb - nagyobb darabokban. Inkább kisebbekben. Ha az a repülőgép tartalék alkatrészként szállít titánból készült alkatrészt, akkor van esély nagy darabok megtalálására. Korábban már mutatták, hogy ezek a lapátkerekek kisebbek a az autóknál. A valóban titánból készült lapátkerekek még kisebbek a beömlőnyílásnál láthatóknál.

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Új hozzászólás Aktív témák