Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz dkess #41 üzenetére

    A netes példa azért épp visszafelé sántít és ezért hoztam az én példámat.
    Vagyis:
    1. XY beír a fórumba, hogy gigabites digi-je van, ezé' mindenhol Magyarországon f*sza a net....
    2. Vs én beírom, hogy:
    - egy kerületen belül ugyan,
    - de 5-6 régióban - nagyon máshol helyileg
    - időben is baromi nagy intervallumot lefedve, nem abból kiindulva, hogy "mostmivan"
    ( - és azzal kiegészítve, hogy igen: tudom, hogy máshol más helyzet is lehet, akár 2 utcával arrébb is)

    ...talán ez utóbbi egy kicsit szofisztikáltabb kiindulópont arra vonatkozóan ha messzemenő következtetéseket akarunk levonni.
    A tényegben egyetértünk: általánosan nehéz kijelenteni, hogy nagyon jó vagy nagyon szar a helyzet itthon. De talán érdemesebb a másik irányból megközelíteni és nagyobb mintákból kiindulni mind abból, hogy mostmivan a József utca 67/b-ben.
    Vagy ti úgy gondoljátok, hogy tényleg, ha itt 10+ éves mintát véve, kerületi szintet nézve is vannak erős "lyukak" akkor vidéken minden oké?

    A másikban is egyetértünk a konklúzióban: én is azt írtam, hogy használnám, ha 1USD-be kerülne. Meg 10-ért is 2.5-öt használnék otthon is, akkor is ha egy évben egyszer tudom kihasználni.
    Többet viszont nem ér - nekem - de megkockáztatom, hogy általánosan se. Itt pedig átértünk a következő kérdésre, hogy általánosan meg lehet-e mondani, hogy valamire szükség van-e vagy nincs. Most merészet mondok: szerintem meg lehet, de ezt majd a köv. hsz-ben fejtem ki. :)

Új hozzászólás Aktív témák