Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hallazeal

    tag

    Hát azért, külföldi teszteken jól lehúzták a készülékházat. Állítólag a Honorok között ez egy meglepően gyenge konstrukció.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz Elamaas #65 üzenetére

    Szia! Én nem venném meg ezt a telefont, nagyon gagyinak hat nyeklik-nyaklik, a hátsó üveg semmilyen védelmet nem kapott, azonnal karcolódik, ráadásul könnyen is törik, mert nem kapott semmilyen merevítést a készülék.
    Inkább egy Xiaomi redmi 5 plust vegyetek az eustockon azt már 48-ért megkapod, és sokkal de sokkal jobb telefon mint ez. Ha az túl nagy nektek, akkor ott van még a Nubia z17 mini is, szintén nagyon jó kis telefon, hátránya hogy marshmallow van rajta. Viszont hardveresen mérföldekkel erősebb ettől a Honor-tól, és ez igaz az építési minőségre is. De én a Redmi 5 plust venném a helyedben, nagyon jó ajánlat.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz Elamaas #69 üzenetére

    Hát nézd, az én szememben túl sok a hiányossága az áráért. Egy dolog lenne a viszonylag gyenge body, ha mondjuk ez egy erősebb Soc-al lenne ellensúlyozva, vagy pedig az árának kéne alacsonyabbnak lennie. Ez a kombináció így ebben a formában nem jó szerintem. Én úgy látom ezt a telefont, hogy tipikusan az volt a cél vele, hogy megnézi az ember a webshopban, meglátja hogy úúú képeken jól néz ki, és annyira nem drága, berendeli. A miui-t sokan szeretik, nézhetsz róla yt videókat is, aztán azok alapján eldöntöd, hogy mennyire felel meg neked a rendszer. Ezek részben egyéni izlés kérdései. Nekem személyszerint nincs bajom a miui-val.
    Bár nem xiaomim van, de próbálgattam már többet is. De egyébként ha mégsem jön be,, akkor ott az Mi A1 is letisztult androiddal.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz Dello79 #73 üzenetére

    Aki nem a saját pénztárcája ellensége, az mindent patika mérlegen mér mielőtt megvesz valamit. Kevés pénzből is lehet szar vásárt csinálni. Attól mert valami még olcsóbb x-y terméktől, még nembiztos hogy jobban megis éri.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz ProEvoFan #75 üzenetére

    Sajnos a jó illesztések, nem tudják kiküszöbölni a gyenge anyagokat. A telefon nem elég merev, és ez egy védelem nélküli üveg hátlappal, hát finoman szólva sem jó kombináció. Ráadásul könnyen is törik a keret a gomboknál, mivel ott túlságosan vékony. Meg lehet venni, de egy redmi 5 plushoz nem ér fel, sem a készülékház tekintetében, sem pedig hardveresen, sőt a probléma az volt nálam ,hogy egy ősrégi meizu m2 házával sem ér fel minőségben.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz ProEvoFan #77 üzenetére

    Tudom mit érzel. Nekem is nagyon tetszett a telefon kék színben. Ha nem létezne a Redmi 5 plus, akkor szerintem be is vállaltam volna, de így...

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz Elamaas #79 üzenetére

    Használjátok egészséggel! Azt kívánom énis, hogy ne legyen vele problémátok :R
    és egyébként, írhatsz róla... engem mindenképpen érdekel a felhasználói vélemény.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz mackoapo11 #84 üzenetére

    Higgadjál le kisfiú! Inkább üsd be a vadi új telódba, hogy "illemtanfolyam". Bírom az ilyen gyerekeket akik azthiszik, hogy az utolsó pénzükből vett telójukat vérremenő szitkozódással kell megvédeni. Vegyél példát a feletted lévő két normális emberről, akik veled ellentétben, alpári beszéd nélkül is el tudták mondani a véleményüket. Biztos azért nézegettem ezt a telefont, mert nincs rá pénzem... Aha... Logikus. Én úgylátom, hogy te érzed ezt drágának magadhoz képest, azért vagy megsértődve. Mi6-ról te csak álmodozol...esetleg.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz mackoapo11 #86 üzenetére

    Itt egyedül te vagy troll. Mert leírtuk páran, hogy nekünk nemjön be az a telefon, amiért neked apuci fél évig melózott, már egyből kígyót békát kiabálsz. Meg használt redmi 5 plusz mi? Következtetéseid tocsognak az indulattól, már az mi6-os agymenésednél is látszott, hogy csúszik nálad a kupplung.
    Ja és irigység? Elmondom neked, hogy ha minden nap meg kéne vennem egy honor 9 lite-ot, még akkor is maradna annyi pénzem,hogy téged is megvegyelek utánna kilóra. Ez a leggagyibb érved, beírod az irigységet egy középkategóriás telefonhoz, mint ha egy Bmw-ről lenne szó.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz mackoapo11 #88 üzenetére

    "rajtad kívül senki nem írt negatív véleményt"
    Hát én valahogy mégis látom ezeket a kommenteket is, talán le kéne már venned a Huawei/honor szemellenződet.

    "haterkedsz"
    Nem Haterkedtem, hanem veled ellentétben normális hangnemben leírtam a véleményemet a telefonról, és hogy nekem miért nem felelt meg, túl sérülékenynek találom...ahogyan téged is szellemileg.

    "maradjunk annyiban,hogy te még a homokozóba várat építettél,mikor én már mobilt használtam."
    Maradjunk annyiban hogyha ez igaz, akkor még nagyobb gáz a stílusod. De nem igaz ez, egy normális felnőtt ember nem beszél így egy vadidegen emberrel, ha mégis akkor nem túl okos.

    "redmi 5 proval égetnéd magad"
    Még a nevét se tudod leírni... És nem egy redmi 5 plussal égeti magát az ember, hanem azzal ha nemtud normálisan megszólalni, és azthiszi amit megvesz az mindenkinek meg kell hogy feleljen. Hát elmondom neked, hogy nem te vagy az origó. Mellesleg a Redmi 5 plus semmivel sem rosszabb telefon... sőt :U
    De egyébként van egy oneplus 5T-m is, ha már ennyire turkálni akarsz a pénztárcámban. De nyilván neked az sem elég jó, mert az "asszonykádnak" nem olyat vettél igaz? :DD

    "-nem is látad élőben,akkor miért tényként írod le?"
    Ezt honnan veszed? Mondtam én ilyet?Képzeld Láttam, ezzel a telefonnal élőben indult az első kapcsolatom. Egy Barátom második telefonnak vette magának, és megmutatta.

    "Még hazudni se tudsz rendesen,iskolában ezt tanítják neked?"
    Valószínűleg több iskolát láttam mint te, ezért is nemtudod mit tanítanak ott, hidd el megéri beiratkoznod, van hova felzárkóznod... szóval igazad van, nemtudok hazudni, mert nem szoktam... veled ellentétben te fogalmatlan.

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz ORCA58 #90 üzenetére

    Én maximálisan támogatom amit mondasz. Az egyetlen problémám, az volt a dolgokkal, hogy olyan, közel minősíthetetlen stílusba nem lehet indítani egy beszélgetést, ahogy ő tette... attól ez egy nívósabb oldal azért. Meg olyat leírni, hogy egy (Mi6) Snapi 835-ös telefon van partiba egy (Honor9 lite)Kirin 659-essel... hát ez sem túl szakmai szerintem.
    De még ez sem zavart volna, ha leírja ilyen tisztességes hangnembe ahogy például te...
    De a tiszteletlenségtől nekem kinyílik a bicska a zsebembe...

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

  • Hallazeal

    tag

    válasz mackoapo11 #92 üzenetére

    "Szándékosan félre akarsz vezetni másokat"
    Ezt te szoktad csinálni a Samsungos fórumokba... ahol meg is kapod a tudatlanságod miatt a magadét mindig. :DD
    "drágább telefont"
    LOL :DD

    Jól mondják téged nem érdemes etetni... tényleg az ügyeletes Mobilaréna trollja vagy... Ezt eddig nem tudtam, de mostmár így nem etetlek ám tovább... ;]

    Ha egy kígyó (ami ritkaság) fölfalja önmagát, marad-e utána egy kígyónyi űr? És olyan erőhatalom van-e, mely egy emberrel ember voltát megetethetné? Van? Nincs? Van? Fogas kérdés!

Új hozzászólás Aktív témák