Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz 7Heads Drago #251 üzenetére

    Kár belemenni, de azért belemész. A Note 7 ügyét nettó trollkodás felhozni. Visszahívták, letiltották, cserét és ajándékokat ajánlottak fel. A Huawei is így kezelte volna vajon? Remélhetőleg nem lesz rá alkalom, hogy megtudjuk. A beégés amoled sajátosság ami felhasználás függvénye is. Az S8 rossz kalibrációjának nem olvastál utána ezek szerint, de még szarul kalibrálva is jobb a képe mint egy honor 8.nak. Na hasonló vagdalkozásokat én is tudok. Pedig még nem csak nem is vagyok samu párti, hiszen almám van. Na ebben viszont tényleg kár belemenni. Ja btw attól nem leszel komoly, hogy benyomod a jó neked, hogy tudsz játszani, én nem érek rá dumát. Ha csak annak az időnek a negyedét játékkal töltenéd amennyit fórumozásra szánsz, akkor hidd el zavarna, hogy akad a real racing. :P mellesleg édes mindegy játszol-e, azonos áron jönnek, az egyiknek alkalmas a hardvere komoly 3d alkalmazások gond nélküli futtatására, a másiknak nem. Ja és a hab a tortán, hogy ez is a te megjegyzésedből indult ki, hogy vas nem minden mert csak az optimalizáció számít.

    Még nem tart ott a samu hogy hibátlan lenne.
    Ezt nem is mondtam.

    A többit meg kitárgyaltuk a Sony topikban. Ha valaki véleményez és arra ellenvélemény jön, akkor abból vita lesz. A szereplők és a vehemenciájuk dönti el, hogy mennyire hosszan és milyen hangnemben. Miattad általában elég hosszan és elég csúnya hangnemben szoktak lezajlani ezek a beszélgetések.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák