Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz biker_kolee #6 üzenetére

    Én nyáron volt, hogy 01:45-kor jöttem le a TDU - szerverről :P Jó, nem vagyok épp 9-12 éves, de korántsem érzem magam felnőttnek(hál' az égnek) és nem is vagyok az.
    Amit írtál az sajnos tényleg komoly probléma, bár inkább a 12-18 év közötti korosztály a legnehezebb...

    Jómagam ismét beléptem kedvenc gimnáziumom falai és termei közé. Szó se róla, nagyon élvezem, már van rutinom, és jó nagynak lenni :DDD Igaz, drasztikusan emelkedett a tanulandó óráim száma(leginkább itthon)... Ugyebár kell a nyelvvizsga, meg kell húzni a fakultációt... stb. És lám, mégis csütörtök, negyed11kor itt lógok a PH! szerverén ;] Mentségemre legyen, holnap nincs suli...

    De azt akarom kihozni ebből, hogy(a megfelelő szülői háttér nélkül - igen tudom, itt bukott el a dolog, sajnos) meg van a határ az iskola, a jó tanulás, a sport, a haverok, a PC, a játék, 15-16 felett a buli és efelett akár az ún. "felnőtt kapcsolatok" között. Én szerencsésnek mondhatom magam, jól el vagyok látva, és én vagyok büszke a saját szüleimre, hogy(elnézést, az a fránya öndícséret :U ) ilyen jól sikerült nekik :)

    Alapjában véve nem a gyerekeken kell változtatni... :(

    A sportot azért emelném ki, mert az élet létfontosságú része. Én a 17 évemből közel 13-at köszönhetek az anno anyuék által választott sportnak... Azért is hálás vagyok, mert pár hónap után abba akartam hagyni és sírva jöttem ki. Azt mondták: NEM, és ezért a mai napig hálás vagyok. Immáron nem csak sport, egy életvitel, nem is tudom elképzelni e nélkül az életem. És tekintve, hogy harcművészet is, nemcsak testmozgás,
    elég komolyan helyre rakott belül....

    A másik ilyen hatalmas kő, az edzőm/mesterem. Nem tudom hol lennék ma nélküle és a Juod/Jiu-Jitsu nélkül. Nincs kizárva, hogy elzüllöttem volna. Jó, a szüleim révén... De ki van zárva. De nem az lennék, aki most vagyok. :R

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Bocha #27 üzenetére

    Engem érdekelne ;) :R

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák