Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz TeeJay #31 üzenetére

    Ahhoz hogy 10gbit legyen a full hálózatot át kell alakítani

    Nem feltétlenül. A legnagyobb előnye, hogy adott technológiával mennek tovább. Ahogy más is rámutatott már, a DOCSIS 3.0 eszközökkel például megoldhatják az 1Gbit / 0,2Gbit szintet. Persze ez azt jelentené, hogy marad a Connect Box még egy ideig...

    Én már nem szórakoznék ezzel, az optikai szál olcsó meg rá az eszköz is és 1x kell kihuzni utána a határ a csillagos ég

    Mármint egy sima optikai szál olcsóbb lehet, mint egy koax kábel, de azért a légkábelek árai között nincs nagy difi, amennyire én tudom. Szerelni meg picit nehezebb és drágább. A határ a csillagos ég is szépen hangzik, hajdan a koax is így indult...

    Maradjunk annyiban, hogy itt komplex rendszerben kell gondolkodni, mert a Vodafone nem egy országban, hanem régiókban terjeszkedik. Valószínűleg szép nagy volumenű megrendelésekben, árajánlatokban és azok kiértékelése után hoznak egy döntést.

    Félreértés ne essék, én örülnék a legjobban, ha holnap nekiállna a Vodafone mindenhova optikát húzni, de van egy tippem, hogy nem így lesz...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák