Új hozzászólás Aktív témák

  • nincskanál

    tag

    válasz szasza_xp #88 üzenetére

    "DOS 6.22- nél a Windows 95 kiadás előtt " Erre senki nem fog semmit fejleszteni, játékot meg tuti nem.." (Aham ;)"
    Tévedni emberi dolog.

    "Windows 95-t használ mindenki, jön a Windows 98 " az szar lesz...""
    Tán nem volt az? Még egy bolhafingtól is lefagyott.

    "Windows 98 az etalon jön a Windows XP " Mekkora a gépigénye, minek ez a csilli-villi, a kategória nézetett ki lehet majd kapcsolni, mert semmire nem jó ?""
    A kategória nézet pl. szintén elég ramaty. Szerintem. Lehet, hogy van akinek tetszik. Én marha nehezen igazodom el rajta. Önhatalmúlag kikiáltott kategóriák.

    "Windos Vista-> Windows 7 "Mekkora lesz a gépigénye, istenem UAC..., A csilli-villit nem lehet kikapcsolni eszi a gépet/ parancs sorosan nem lehet használni ?, Nem lesz hozzá driver...""
    A driverekkel ma is van gond - szintén az én véleményem szerint. Egy oprendszer cseréje nem kéne a teljes hardverkörnyezet cseréjével járjon. Ha nem ubuntut használnék, mindegyik nyomtatómat kidobhattam volna. Pedig tök jók még.

    "Windows 7-> Windows 8 " Mekkora a gépigénye, a kockákat ki lehet kapcsolni, nem lesz hozzá driver.."
    Már most várom a Windows 9 kritikáit.... :P"
    Ezt még majd meglátjuk... :) Az tény, hogy nekem se tetszik ubuntu alatt a unity. Az itteni dash ikonok kb. megfeleltethetők a win csempéinek. Szerintem egyik se jó. Aki akar dolgozni is a gépen, annak kell egy tálca. Hangsúlyoznám: szerintem.

    Az azért tény, hogy a win is fejlődik. A tanulság, hogy nincs tökéletes rendszer. Valami biztos nem fog kézre állni. Egyszer majd, talán, esetleg. De nem hiszek benne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák