Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz DonnieBrasco #29 üzenetére

    ez nagyon eroltetett
    ''ÁMde aki letölt tőlünk, egyrészt nem tőlünk tölti le az egészet, csak aprócska, önmagukban használhatatlan adat-darabkákat szed le - több 10 másikf felhasználótól.''
    a teljes tartalom jogvedett (jo, tudom, most az onn, hogy mivan, ha byte-onkent tolti., mert pl az AF ascii-kodu byte benne lehet akar egy sajat magunk altal keszitett zeneben is)
    tovabba:
    ''mi van, ha XY gonosz hekker betrójaizza magát a gépembe, és letöltögeti a file-jaimat''
    ha XY betor a gepedre, az nem a filmjeidet, zeneidet fogja elkezdeni letolteni - de meg ha igy is tenne, ritka hozzanemerto lehetsz, ha nem veszed eszre, hogy valami kurvara megfogja a netedet (jo, tudom, ugyelni fog arra, hogy a feltoltesi sebesseg ne menjen 2kBps fole, hogy eszrevetlen maradjon)
    illetve:
    ''Amiből ő letöltöget, az a mi egyetlen, LEGÁLISAN letöltött példányunk, és nem ''másolat''.''
    es? ha megvetted sem oszthatod meg, innentol mindegy, hogy legalisan, vagy illegalisan vetted meg
    jah, es az akkor is masolat, akarminek nevezed (csak es ujabb masolatok kesziteset segitendo megosztani tovabbra is illegalis)

    az egy dolog, hogy az AVSA egy goreny banda, de legalabb allnak veluk szembe kello keppen hozza nem erto felhasznalok is

    [Szerkesztve]

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz DonnieBrasco #36 üzenetére

    miert kene bebizonyitaniuk?
    hulye peldakat hoztal, aki korulbelul annyira alljak meg a helyuket, mint kalman andras kijelentesei szoktak
    bar lehet az a baj, hogy en elsore megertettem, hogy megosztani nem lehet, es elfogadtam ezt - te meg vagy megerteni, vagy elfogadni nem akarod
    innen az elefantcsonyttoronybol ezt latni
    azt meg kerlek ertsd meg* (bar ha valoban nem vagy atlagfelhasznalo, fel sem merult volna benned az otlet), hogy ha valaki feltori a geped, nem a filmjeidert, zeneidert fogja tenni, hogy a 128kbps** feltolteseddel szedje le, mikor van erre millionyi gyorsabb forras

    * csak mert megint ezzel a hulyeseggel josz
    ** nevezhetjuk azt hiszem atlagnak

Új hozzászólás Aktív témák