Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robyeger

    addikt

    válasz Oliverda #21 üzenetére

    nem az a síralmas, hogy nem tudnak 2x1Mb L2 cache-t és 3Ghz procit csinálni 65nm-en!! Kifejtve a viziómat: legjobb eset az lenne, hogy a K10 előállítása annyira leköti a figyelmüket, hogy már rendes 65nm-es K8 procik gyártására sincs energiájuk(kapacitásuk). Én inkább azt tartom valószínűnek, hogy saját FAB üzemeikben karakán megfogalmazásban; a ''béka sege alatt van'' a 65nm gyártás technikai szintje, az pedig egy dolog hogy eddig tudtak pár darab működő K10-es elállítani az IBM East Fishkill-i üzemében Isten tudja milyen selejt aránnyal. Jobban is teszik ha kiszervezik a gyártókapacitást, mert mint az elején írtam ez így síralmas.
    Én már csak az IBM szánalmában bízok, az AMD-ben nem. Eddig bejöttek a vizióim, remélem most nem fog :B
    Radírfej-nek: Ha korán reggel tudtam volna,hogy lesz ez cikk, akkor nem linkelem be máshová, csak ide, de sajnos nem vagyok jövőbelátó :B és mivel ez az olvasottabb topic és kapcsolódik a témához is vettem azt a luxust magamnak, hogy mertem 2x linkel-ni :R

    [Szerkesztve]

    Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Új hozzászólás Aktív témák