Új hozzászólás Aktív témák

  • WN31RD

    addikt

    válasz moonman #17 üzenetére

    Nem emlékszem rá pontosan, mi volt ott eredetileg, de ha kijavítottam (feltételezem, nagyon hamar) egy túl erős megfogalmazást, az pont annak a jele, hogy nem hagyom, hogy elszaladjon velem a ló.

    Az idézett hozzászólást egyébként közel sem tartom elegendőnek a következő állítás alátámasztásához: ''tűzzelvassal írtod aki megpróbál fizetős, netán microsoft megoldásban gondolkodni''. Már csak azért sem, mert abban az esetben nem arról volt szó, hogy ''fizetős megoldásban gondolkodik'' valaki, hanem éppen ellenkezőleg, a fizetős megoldásnál alkalmazott másolásvédelem - egyébként feltételezhetően illegális - feltöréséhez kértek segítséget.

    Nem fogok ügyet csinálni ebből, sem moderátorként, sem magánszemélyként, de továbbra is fenntartom, hogy a tűzzel-vassal irtós megjegyzésedért (nem egyebekért, nem azért, mert azt állítod, hogy elfogult vagyok, hanem csak ezért) jár nekem egy bocsánatkérés.

    ''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Új hozzászólás Aktív témák