Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Kobe #27 üzenetére

    -=Libria=-
    Ez csúcs...ki ne találd, hogy az erősebb korláttal rendelkező Chello jobb...T-nél is tudod mennyi az annyi, egyértelműen le van írva a (módosított) szerződésben. E-mailt a szerződés módosításról kapnod kellett a t-s (vagy axelero-s) e-mail címedre (én kaptam és minden T-s ismerősöm is kapott)

    overclk:
    Ha már száz ember le fogja mondani emiatt, valszeg sokat mondok. Az előfizetők 99%-át egyáltalán nem érinti ez a módosítás, közelébe se fognak kerülni soha ennek a korlátnak.

    Jester:
    A szerződésben benne van, hogy bármikor megváltoztathatják az ÁSZF-t. Te ezt aláírtad, szóval nem lehet egy szavad sem ezügyben.

    finest:
    Az hogy a szolgáltató van érted és nem te ő érte, még nem jelenti azt hogy hogy szeretet szolgálat lenne. Neki ez kemény üzlet és ha úgy látja a jelenlegi feltételek mellett nem éri meg neki (értsd: veszteséget termel vagy akár csak csökkenő profitot) akkor (ha van rá módja) változtatni fog a feltételeken. És nem fogja ezt megtenni csak a két szép szemedért. Ha emiatt sokan elállnának a szerződéstől, akkor valószínűleg megszüntetné a korlátot, mivel akkor az lenne az érdeke, de mint overclk-nak is írtam, ez nem valószínű hogy így lesz.

    általánosságban:
    150GB: teljesen jogos az extreme használat jelző szerintem. Ennyit csak akkor lehet elérni ha valaki csak ész nélkül tölt le mindenféle ftp-ről nem feltétlenül legálisnak nevezhető dolgokat (ne mondjuk azt hogy linuxot töltesz le, mert abból nem fogsz tudni ennyit letölteni ésszerű használat mellett persze, azaz ha nem csak azért töltöd hogy fogyjon a sávszél hanem mert szükséged van rá). Ha csak annyi filmet / játékot / stb.-t töltesz le amennyit meg is nézel, akkor nem fog ez elfogyni. Ha meg az egész haveri köröd téged használ letöltő szervernek akkor meg is érdemled :U

    Amúgy érdekes hogy eddig a Chello volt a közellenség mert hogy milyen szemét a korlát miatt, de most meg mindenhol azt hallani hogy milyen rendes a Chello és fúj, mocskos T-online...:U

Új hozzászólás Aktív témák