Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ^Bundi^ #10 üzenetére

    Augusztusig tart a szerződésem. Majd meglátjuk, addig hogy alakul a piac. TVNet nél vagyok, eddig gyakorlatilag ők voltak a legolcsóbbak, ha most kötnék náluk szerződést, máris 2000 Ft-tal olcsóbb lenne, ráadásul érdekes ez a 3G akciójuk is, amiben addig olcsóbban kapsz ADSL-t, amíg az ADSL3G a lakóhelyeden nem elérhető.

    Néztem a Pantelt is, az áraik jók, de mindenképpen meg kell várnom a nyár végét, addig meg úgyis változik még a piac.

    A lényeg az, hogy gyakorlatilag még erre a sebességre sincs szükségem, az árat viszont sokallom. Két megabitért 5-6e Ft körüli összeget tartanék reálisnak a magyar viszonyok mellett, de csak úgy, hogy a telefonvonal előfizetési költségét is ez magában foglalja. ha ehhez hozzájön még néhányezer forint telefonszámla ha beszélsz, ha nem (én speciel nem használom), akkor már drága. A mostani helyzetről nem is beszélve.

    És van pofájuk azt mondani, hogy azért ilyen lassú az internet terjedése, mert a embereket nem érdekli, és fizesse az állama népszerűsítő kampányukat, mert az állami feladat. F*szfejek. Nemhogy olcsóbban adnák, a telefonvonalat meg hozzá ingyen. És itt nem a beszédvonalra gondolok, aki telefonálni akar, az fizessen, én csak netezek, telefonnak ott a mobil.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák