Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    mikor lett az én szolgáltatómnál lett 128/64
    kbit/s es csomag 2000Ft-ért, rohant a nép beköttetni. no hűség, csak bekötési díj, nameg kábelmodem bérlés/vásárlás 8kért (ha kell)! :Y

    és miért?

    mert akinek tényleg fontos hogy mekkora a sávszele az a felhasználók max 10%-a. a többinek fogalma sincs arról hogy egyáltalán mi is az! Nemhogy warezolni meg p2p-t használni akarnának... Netezni meg ez a csomag bőven jó nekik pláne ennyi pénzért. Aztán amikor már megismerték az internet előnyeit-hátrányait (tapasztalatból!!! nem kormánykampány meg stb, pfff) akkor lehet váltani fognak felfelé de én azt mondom a többség nem.

    és szerintem ez az a ''csomag'' ami ma Magyarországon hiányzik. És ezért nem nő annyira a netelőfizetések száma. És szerintem kampányolhatnak a népnek orrba szájba az internetről, vastagon fog továbbra is szarni a fejükre, és verhetik tovább a nyálukat amíg annyiba kerül a net mint amennyibe. (az ár ma nagyon lényeges magyarországon és ezt felejtik el) én az átlag uset nézem, nem azt aki ért is hozzá, pölö ph!-sok nagyrésze, mert azoknak már ugyis van netük

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák