Keresés

Aktív témák

  • shabbarulez

    őstag

    válasz Mag #50 üzenetére

    Ha te azt hiszed olyan rendkívül ritka dolog a forgalom korlátos netszolgáltatás akkor nem lehetsz igazán képben a Mo-i helyzettel. Rengeteg vidéki kis kábeles vagy micros szolgáltatónál van limit, mert rá vannak kényszerülve a szűkös kapacitások ésszerű beosztására. De nagyobb ismertebb cégeknél is létezik pl. tvnetwork szintén 15gb lefelé, hdsnetnél is tavaly még egész komoly korlátozás volt azóta sokat javult, de attól még létezik

    Egyébként értem miért szánalmas kezdeményezés a chello hub, kvázi egy olyan embercsoportot hoz össze akik kihasználhatnak egy adott lehetőséget. Pl. annál az ISP-nél ahol én vagyok szintén van egy zárt HUB-ra, ahol ezen előfizetők csoportosulnak és kihasználjuk a szolgáltató LAN hálózatának rejtetett kapacitásait.

  • tildy

    nagyúr

    válasz Mag #50 üzenetére

    Igen, pl. tvnetwork.Van 1 gigás , 3 gigás, 5 gigás, és 15 gigás dyjcsomag, 15 giga fölött leveszik a sávszélt...az emberek nagy része még ezt sem használja ki teljesen , szerintem...

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák