Keresés

Aktív témák

  • LordX

    veterán

    válasz tildy #24 üzenetére

    Hidd el, hogy pont emiatt a hülye kis sávszélű, meg forgalomkorlátozott ithoni netelőfietések miatt nem terjed Magyarországon. ''Nyugaton'' nem így van. Nem véletlen támogat a Messenger, ICQ is ilyet.

    Azóta bővítettem az előző hozzászólászom

  • LordX

    veterán

    válasz tildy #24 üzenetére

    A Chello a 15GB-jét full sávszéllel (fel + le is!) 34 óra alatt le lehet fogyasztani. Ez naponta átlagosan nem sokkal több, mint 1 óra!

  • 24thmoment

    aktív tag

    válasz tildy #24 üzenetére

    van egy masik, igen jelentos multra visszatekinto chelloval foglalkozo forum a proharveren, ott mar egyszer elmondtam a velemenyem most elmondom megegyszer!
    A 15gb-os savszel korlatozas igen szemet dolog. Miertis? Az en havi adatforgalmam joval 15Gb felett vann pedik nemcsinalok mast mint Tv-zek, radiot hallgatok, ''szorfolok'' letoltok egy ket mp3 albumot meg mondjuk 4-5 filmet meg egy-ket jatekot. Nekem ez jelenti az atlagos felhasznalast!
    Masnak meg mast jelent az atlagos felhasznalas. Egy dologban vagyok biztos. ''Az internet korlatlan es nincs vege 15Gb-nal.'' Aki mast mond az hazudik! Az internet (elmeletileg) lorlatlan es szabad. A ferraris pelda nagyon tetszett: szaguldasz csak eppen nem jutsz messze! A UPC semmilyen korulmenyek kozott nem korlatozhatna... legalabiss nem igy.
    Angliaban Bt-broadband (1mbit/sec adsl = kb 14-15ezer forint) letoltes hatara (!) 30Gb ha ezen tulmesz 2fontot fizetsz Gb-onkent (kb.700ft). )Ugye, ugye kedves UPC! Meg csak a lehetoseget sem adjak meg a luzereknek hogy fizessenek 15/20Gb utan! Es mindeszt miert? mert egy alultervezett szar halozatot epitettek! Ahelyett hogy tovabb bovitenek a meglevot, lekorlatoznak minden atlagfelhasznalot.
    De nem kell Angliaba menni peldakert! a Sednet (www.sednet.hu) veszpremi szekhelyu kabelinternet szolgaltato 125000Ftert kinal kb 640kb/sec sebessegu kabelnetet husegnyilatkozat alairasa es forgalmikorlat nelkul. ( talaljatok ki kitol berli a halozatot ;) )
    hat ennyi. bocs ha tul hosszu voltam

Aktív témák