Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joghurt

    addikt

    válasz dabadab #19 üzenetére

    Épp erre vonatkozott a második kérdésem. ;) Nem kell ide DAFKE, eresszük egymásra csak az Artisjust és az ASVÁ-t. Mérkőzzék le egymást között, hogy most akkor a hálóról letöltött magáncélú cuccaim jogszerűek-e vagy sem (különös tekintettel arra, ha esetleg még Artisjus-os matricát sem vennék, hiszen a szerzői jog által megengedett szabad felhasználásnak ez nem feltétele).

    A tej élet, erő, egészség.

  • Chain|Q

    tag

    válasz dabadab #19 üzenetére

    ''Ez a szerzoi jog altalal megengedett szabad felhasznalast van hivatott kompenzalni.''

    Oooo... Logikai bukfenc detected. Ha valamihez jogom van akkor azt miert is kell kompenzalni valaki szamara? Arrol nem is beszelve, hogy en pl. 0db irt audio vagy mp3-as CD-vel rendelkezem, ellenben kb. 50db kulonbozo sok CD-s Linux installom van. Ezt miert is kell kompenzalni az Artisjus fele? Visszateriti ezt nekem valaki? Nem hat. Nekem ki fogja kompenzalni a CD-k araba foglalt dijat?

    Ez egy torvenyesitett maffia. Ma Magyarorszagon azert is fizetni kene ezeknek kompezalas, jogvedes vagy tudomisen mi cimen, hogy ha en a sajat zenekarommal tok ingyen kiallok a sajat kozonsegem el, es haveri alapon eloadom nekik a sajat szamainkat. Tehat, nekik fizetek, hogy megvedjek a sajat jogaimat, amire amugy nem tartanek igenyt a fenti esetben. Ez a torveny. Es ez nem egy maffia aaa dehogy.

    Es tessek mondani, azt hogy levegot veszek, mikor fogjak megadoztatni? Jo tudom, ne adjak otleteket.

    [Szerkesztve]

    Pegasos II/G4 -=- Amiga 2000/060 -=- Amiga 1200/060 | hosting www.amigaspirit.hu and www.pegasos.hu

Új hozzászólás Aktív témák