Új hozzászólás Aktív témák

  • róland

    veterán

    válasz joghurt #2 üzenetére

    Nem igaz, hogy a bűnösség vélelme lenne, mert itt egy polgári jogi intézményről van szó, nem pedig büntetőjogi kategóriáról.

    Az más kérdés, hogy elképesztően magas ma a magyar jogdíj. Míg egy DVD-t szomszédos országból kb. 130,- forintért behoz az ember, ugyanaz itthon, matricával 300,- forint alatt nem szerezhető be.

    Aróól meg ne is beszéljünk, hogy a sok magyar zenészt ebből tartjuk el. Nulla művészi értékkel bíró zenét (huuh, ha legalább zenét készítenének) készítenek.

    Múltkor bementem egy zenei CD-kkel foglalkozó üzletbe, hogy vegyek magamnak egy-két Pink Floyd CD-t, de kijöttem mikor meghallottam az árát. A legolcsóbb 6.500,- forint volt, az eladó reakciója - az arcomat látva: ''Hja kérem, a minőségi zenét meg kell fizetni''. Valamikor meg is fogom fizetni, mert ők olyan zenét csináltak, amit nem mp3-ban kívánok hallgatni. A sok egynyári magyar sztárocska bőven sok mp3-ban is, arra az egy évre, amíg sláger. CD-re nem érdemes kiírni, mert az csak nyersanyag-pazarlás.

    http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Új hozzászólás Aktív témák