Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    tudom hogy régi a téma, de ha már rátaláltam kiírom magamból a sérelmeimet.

    1. fead optimizer - gratulálok, hiszen már a telepítéskor ízelítot mutat a várható várakozási idorol...

    2. a fenti csoda egyetlen ''jó'' tulajdonsága a tényleges méret elfedése, a 12 megás exe egy 22 megás msi tematikát rejt, ami feltelepkedés után 40 mega fölé mászik. (ez a szar?).

    3. ha pdf linkre kattintok, már csak a jószerencsében reménykedem. van amikor csak fehér pappert kapok az arcomba, van amikor megjelenik, de összeomlik tole az összes ie ablak.

    4. rosszab napokon aznapi, korábbi pdf-nézegetésemre emlékeztet az a jelenség, amikor gyakorlatilag deaktiválja az egeret (akár órákkal az utolsó használat után), és csak a feladatkezelobol lehet kiölni a sunyizó acroblabla32.exe-t. (buzeráns).

    5. persze ha deployolni akarja az ember, jól fel kell kötnie a gatyót mer a hülyegyerekek kitalálták, hogy a c:\windows\mittoménmi\cache könyvtárba temp-ezze az msi-t.

    6. persze miután az ember kurva boldog és legyozöttnek hiszi az ellenséget kiderül, hogy a 7-es megin máshova (persze detto idétlen helyre) pakolja a temp-et.

    7. ja, a 7-est nem is raktam fel mikor megláttam kicsomizva a méretét. leszarom milyen szuper dolgokat tudhat.

    8. btw: acrobat speed-up vagymi a proginak a neve, ami letilt egy csomó bovítményt és aránylag használhatóvá teszi a programot. csak kell hozzá egy vb runtimes pack, azt meg nem mertem deployolni nehogy valamelyik másik csúcsszoft (pl. vírusbuszter) összeakadjon vele mer mittomén.

    bocs a randa szövegekért.

Új hozzászólás Aktív témák