Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpeterke

    csendes tag

    Hali,

    en amint olvastam rola, rarobbantam a dologra. masfel hetig telefonaltam, es nem jutottam el egy valamelyest is hozzaerto emberhez. mindenki csak azt birta elmondani, ami a honlapon is olvashato.
    most koltozom uromre, es meg az adsl-re sem tudtak egyertelmu igent mondani. allitolag meg bp-en belul is csak ugy mukodik a dolog, hogy megrendeled, aztan vagy be lehet kotni, vagy nem.
    van 3 tv-m. egyszerre max 2 felet nezunk. semmilyen lehetoseg nincs 3 belteri egysegre. es azt sem tudjak, hogy miert. illetve a vegere kiderult, hogy a 2 stb-s megoldashoz is mar 11Mb -es vonal szukseges. az ugyintezok tobbsegenek azonban en tudtam ujat mondani, nem pedig forditva.
    szoval szep es jo, amit kinalnak, csak fogalmuk sincs rola. a legnagyobb otlet az volt az egyik ugyintezo reszerol, hogy rendeljem meg a telefont, adsl-t, meg a t-home-ot, maximum a t-home-ot nem tudjak majd szolgaltatni. szegeny nagyon beserult, amikor mondtam, hogy eleve csak a t-home miatt hivtam fel oket. mivel a tobbi szolgaltatast (nem ennyire integralva) kulon-kulon es egyutt is olcsobban kinalja a fibernet.
    a masik ragyogo otlet az volt, hogy akasszak egy videomagnot a stb-ra, ha ugy akarom felvenni a musort, hogy meg is maradjon.

    osszessegeben az irany nagyon jo lenne, de annyira nincs fogalmuk semmirol, hogy meg nem kellett volna kereskedelmi forgalomba engedni. IMHO

    egyebkent maga a keszulek nagyon rendben van. jo lett volna megsporolni az ansys htpc-t, de erre egyre kevesebb a remeny.
    vagy tud esetleg valaki egy hasonlo, a kereskedelmi forgalomban is kaphato keszuleket? esetleg hibrid tunerrel?

    udv
    peterke

    PS: ez is egy olyan dolog, amit csak a gyerekeim fognak tudni elvezni. Nekunk meg marad a ... :O

Új hozzászólás Aktív témák