Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aXXon

    senior tag

    mit lehet erre mondani?? muhhahhaa :DD na meg no comment :))

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

  • aXXon

    senior tag

    válasz ferenc999 #97 üzenetére

    nalatok azert eleg erdekesek az arak :DD

    mifelenk 100-130-max170 egy kilaj kenyer es mar 400ftol van parizsi. viszont a mozijegyek dragak :DD mondjuk felenk is van egy kisebb mozi, ahol kesve adnak neha egesz jo filmeket, annak egesz turheto arai vannak

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

  • aXXon

    senior tag

    válasz ferenc999 #118 üzenetére

    hat igen, sajnos a kisboltok megkerik a termekek arat, de ez van, en inkabb eszek, mint moziba jarjak :DD persze csak hulyulok, de tenyleg sajnalom azt az 1000ftot a mozira. 1 ezres a mozijegy es hat ki megy el egyedul, termeszetesen viszem az asszonyt is, akkor mar veszek inni is valamit, hogy tudjak mit szurcsolni (a szurcsolest termeszetesen csak a poen kedveert irom) ket nagy kukorica, mert a mozihoz az illik, akarki akarmit mond es rogotn ott vagyunk, hogy 3-4ezer a mozizas. hat nem ezert guriztem ossze egy hazimozit, fizettem a reszleteket az erositoert, a tvert, a tobbiert.... igy amikor csak tehetem, otthon nezem meg inkabb a filmeket, mert hala istennek, itthon a magancelu letoltes es masolas egyelore meg nem torvenyserto. tegnap pl a narnia kronikait neztem. no persze ez is csak azokra a filmekre ervenyes amiket meg lehet szerezni normalis minosegben, legtobb esetben inkabb megvarom a dvd kiadast. mert minek van 2megabites netem, ha nem hasznalom ki? :DD


    no igen, a masik ezzel foglalkozo topikban irta valaki, hogyha egyszer letoltotte a netrol, akkor mar nem fogja megnezni a moziban es a legtobb magyar ezzel igy van. ez szerintem is igy van, mondhat barki barmit, bar tisztelet a kivetelnek.

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

  • aXXon

    senior tag

    válasz Coyote2000 #123 üzenetére

    ezt mondom, hogy ezek a kameras vackok akkora szarok... csak arra jok, hogy pistike elmondhassa az iskolaban, hogy juuuuuuuuj nekem megvan am mar terminator88 is... az hogy angol nyelven raegetett japan felirattal, olyan sotet valtozatban, mintha egy fekete lyukat neznel es legalabb annyira visszhangos, mintha egy barlangban allnal... ez nem szamit... pistikenek az a meno, ha megvan. üvegtigris2 tetszett nekem is, de nem fogom megvenni az eredeti dvdt, mert csoro vagyok. max akkor ha a peterkeT altal idealiskent megjelolt 999ftos lelktani hatarra esik le az ara :DD

    "Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Új hozzászólás Aktív témák