Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bsh

    őstag

    üdv mberek
    itt olyan profinak tűntök, hogy akkor kérdeznék is :DDD
    szal egy jó régi (de JÓ! :) ) 19''-es lg flatron crt-m van, teljesen oké, csak elkezd haldokolni (néha változik a képméret, meg hidegen kib... világít, a fekete is majdnem fehér, de bemelegszik oszt' jó lesz) szóval lehet, hamarosan kénytelen leszek vagy megjavíttatni vagy venni egy újat.
    a kérdésem: az irodában kaptam egy 22'' iiyama e2200ws-t, 1680*1050, 16:10-es stb. egy borzalom az egész, pedig azt hittem, az iiyama jó (volt régen?), de a lgdurvább, hogy csak 18 bitet tud (6bit/csatorna + 2bit dithering) és egyszerűen gusztustalan, mindez egy újszerű és középkategóriás monitortól... persze ezt nem nagyon reklámozzák (sőt, a weben 16.7 millió színről írnak, ami egyenesen hazugság) mivel otthon grafikázom, az ilyesmi szóba sem jöhet!!!
    tehát, létezik olyan lcd tft akármi, ami tényleg 24 bites és nagyon frankó? min 19'' kéne és nem wide. valami tipp?
    de látom nem vagytok elragadtatva a sík monitoroktól, szóval gondolom azt írjátok, javíttassam meg a crt-t, ami valóban értelmesnek is tűnik :)

  • bsh

    őstag

    válasz craine12 #30 üzenetére

    craine12: pl. mi a javasolt?
    (érdekesség, hogy mikor ezt az lg-t vettem, akkor jelentek meg az első flat panel monitorok, óriási sláger volt, egy vagyon volt egy 14''-os németben... nos ez a crt 2x annyiba került, mindenki hülyének nézett, hogy miért azt veszem :DDD szal a zsebbenyúlás az meglesz most is, ha kell és ha megéri.)

Új hozzászólás Aktív témák