Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz Loha #49 üzenetére

    AGP platformon pl,én is kemény játékos akartam volna lenni,és ne mondd hogy ehhez egy 2500on járatott A64 mellett nem lett volna elég egy normális 7800AGP választási lehetőség.
    De 7800GS 16 pipa ellen simán ott van/volt az X850XT,tehát bőven van Ati is ha kell.
    Ez az összeesküvés buli,hát ja,sajnos egyértelmű,bár nem zavar a fejlődés,de ésszel kérem,nem vaok én burzsuj.Ha azt mondja nekem egy képzett grafikus-programozó hogy a PeX programozhatósága miatt sokkal jobb,akkor én azt elhiszem és örülök neki,ha rendesen futnak majd rajta a gémek,de amíg azt látom hogy egy 50ks karin is képes befosni egy progi,addig bosszant a dolog.
    AGP/PeX lap engem kihúzott volna a dilemmából,meg most is rengeteg helyzetben jó lenne,tesztgép alapjának tökéletes lenne,mert ha hoznak egy karit bevizsgálni,az ugye még jellemzően AGP..
    Sajna meggyőződésem hogy az AGP 76osok drágák lesznek,ez így lenne ésszerű/marketingszempontból helyes.
    Ati fronton meg ott vannak az X800GT/RX-ek a 66GT ellen,X800Pro/XTk a 6800asok ellen,X850ek a 7800ak ellen,sztem ez bőven elég.

Új hozzászólás Aktív témák