Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponti_ak

    addikt

    válasz rumos14 #20 üzenetére

    Nem állt szándékomban senkit sem érte(lme)tlennek nevezni, elnézést kérek ha így jött le. Szerintem továbbra sincs egy szinten a célhardver az all-in-one (olcsó!) mobilokkal, és van létjogosultsága a különálló lejátszóknak, a ''nagyjából azonos'' kategóriával nem értettem egyet. (Annak ellenére, hogy vannak már jó walkman mobilok, de azok szvsz még ''egyelőre'' sokba kerülnek.)
    A zenehallgatás az E50-es Nokián számomra nem (volt) elég jó a hangminőségét tekintve, és szvsz a kezelése is macerás (volt) a megszokotthoz képest. (Tudom, hogy ez a típus nem kifejezetten multimédiás teló, és biztos hogy elfogult vagyok a külön lejátszó irányába.) Hallgattam SE W szériát is egy rövid ideig, az már közelíti az elfogadható szintet, de ha választanom kellene, akkor személy szerint pl. a w800i vagy egy N-szériás Nokia árából inkább vennék egy alap mobilt, meg egy középkategóriás mp3-playert.

    A 'komoly' zene (vagy komolyzene) hallgatást a hangminőségre és a kezelhetőségre együttesen értettem, olyannak, aki naponta minimum 1-2 órát hallgat zenét, és fontos számára, hogy otthon, nyugodt körülmények között is elővehesse a lejátszót, nem csak utazáskor, pl. a metrón ülve, a ''mindegy, csak szóljon valami'' céllal használja az eszközt. Nem tartom magam audiofilnek (magát a kifejezést sem szeretem), csak összességében szvsz jobban jár az, aki ezen a szinten (digitális, tömörített formátumú zenelejátszást tekintve) egy jó minőségű külön kütyüt vesz a mindent-bele telefon megoldás helyett.

    [Szerkesztve]

  • Jeannie

    aktív tag

    válasz rumos14 #23 üzenetére

    szvsz egy normális objektív ugyan olyan képet ad hogyha méretarányosan tizedére lekicsinyítik, csak akkor a 10 Mpixeles helyett egy 1 megapixeles szenzoron lesz tökéletes és éles a képe. A többi már szoftver és jelfeldolgozó processzor kérdése. Lehet hogy pár év múlva ez bele fog férni egy telefon előállításához szükséges költségvetésbe, ma meg még csak katonai rendszerekben használják, mert ott van rá szükség. Tökéletes sosem lesz egyik sem, abban nincs üzlet.

Új hozzászólás Aktív témák