Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Jégkokó #22 üzenetére

    igen én is ezen csodálkoztam hogy mindenki írta hogy a kábelnet mégiscsak jobb meg sokkal nagyobb frekvencián megy és mégis mindig az jött le hogy ADSL-el stabilabban lehet tölteni egész nap még feltöltési irányba is míg kábelnettel meg nem olyan stabil az a sebesség.

    nekünk van UPC kábeltv meg T-com telefon is szóval választhattam hogy ADSL vagy Chello és egyenlőre azt kell mondjam jól tettem hogy az ADSL-t választottam mert a szomszéd srácnak 2,5megabites Chello van de az én 2megabites ADSL-em megalázza az övét.
    az övé csak pingekben meg feltöltésben jobb de ott sem olyan hejj de nagyon.

    letöltésben viszont veri az enyém az övét na meg persze hogy nekem a DSL évente max 2-3szor megyel akkor is csak max 10percre míg neki szinte ezt naponta megjátssza hiszen szokott is panaszkodni sok utcabeli Chello előfizető hogy csomószor van hogy nem jeleníthető meg a kért lap meg nem tudnak betölteni ezt azt netről vagy akadozik meg ilyenek.

    szóval ennyiből gondoltam én hogy az ADSL jobb mint a kábelnet de most már látom hogy technikailag a kábelnet lenne a királyabb csak valahogy itt ahol én lakom mégsem ezt látja egy átlagos netes felhasználó :U

    gondolom majd később egyre nagyobb sebességeknél fog kijönni a technikai előny :B

    [Szerkesztve]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák