Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajos1908

    csendes tag

    Nem értem az egészet, én annyira utálom a 16:9-es arányt, nekem sokkal természetesebbnek tűnik a 4:3-as arány. Nekem dumálhatnak akármilyen perifériás látásról vagy mit tudom én, szerintem az otthonokba jobb a 4:3-as arány TV-nek és monitornak egyaránt. A másik szempont meg a pénzkihúzás a zsebből. Kinek van 140-150 ezer Ft.-ja (ugye itt kezdődik egy normál LCD TV, ami már elfogadható paraméterekkel bír, a határ meg ugye a csillagos ég, az óriás plazmákról nem is beszélve) egy 16:9-es TV-re, ami már minimum HD Ready, gondolva a jövőre? Hát nekem nem. Így is szívok amiatt, hogy a DVD-filmeket is 16:9-re írják sajnos, hogy mennének a francba, én meg nézhetem a rohadt kis letterboxba. Egy szó mint száz szerintem a 16:9-es képaránynak egyedül a mozikban van létjogosultságuk, nem az otthonokban. Ez az én véleményem, nem akarok senkit se megbántani, biztos sokan mást gondolnak, az az ő véleményük, ez az enyém. Ja és a jó kis Samsung CRT-met se akarom lecserélni egy ilyen nagy téglalap szentségre.:)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák