Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz REDeath #14 üzenetére

    Sosem lehetsz elég biztos benne, a nagy testvér figyel:DDD lényeg, h ügyesebbek legyünk nála:DDD

    Hm, magyarországon biztos nem, uis ott a 14éves kor a mérvadó. Bár az embernek 14évesen is lehet barátnője, ill az is lehet, h az egyik 15 a másik 13-14. ami a magyar jog szerint megrontás az a konkrét szexuális kapcsolat 14 év alattival - ezt mondjuk én is ellenjavallnám. (Dr t72 orvosi tanácsait hallottuk:DDD)

    Azt, h USA-ban 18 év alatt tiltják-e a szexet nem tomm :U De mindenesetre tényleg meredek dolog pedofilnak nevezni a 26+15évest, én inkább homo-nak nevezném a történteket. (amit szintén nehezen bír a gyomrom, bár ez már privát és nem jogi vélemény)


    Bizonyítás: hm, ha kizárólag a keyloggerre hivatkoznak, az elég ingatag dolog, lévén több ponton is kikezdhető. pl csak az egyik oldalt rögzíti, önmagában egy illegális /spyware/ eszköz, ráadásul felhatalmazás nélküli ''lehallgatás'' történt, mégcsak nem is erre feljogosított hatósági szervek által. Félreértés ne essék, nem védeni akarom ezt a gusztustalanságot, de igazat adok az utolsó bekezdésbeni (sztem teljesen természetes) jogi aggályoknak.

    [Szerkesztve]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák