Keresés

Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    Mikor megszűnt az általánydíjas internet anyám befizetett az axernél egy kombi csomagra (100 óra net, hkn.16-8.00-ig, és egész hétvége). Amikor mondta, h. havi 9000ft majd hanyatt estem. Mondtam, h. akkor már inkább adsl, de azt nem lehetett bekötni :o . Ezután szóba jött a kábelnet a fibernetnél. Bementem érdeklődni, de azt mondták, h. nincs kiépítve a központosított hálózat a környéken (egyébként gondoltam, ui. a csatornák fele nem jött be, a többi meg szar volt). Ott helyben legszívesebben rájuk borítottam volna az asztalt, h. akkor miért fizetünk havi 5xxxFt-t ilyen szaré.
    Azóta is még ezt a csomagot használjuk, de most már beköthtő az adsl. Az most nem lenne semmivel drágább (egyébként külföldön 2x olyan gyors a net uannyiért, és azért a fizetések kicsit mások)
    Szóval sztem. felháborító ami ebben az országban folyik, gondolok itt a matáv és a fibernet (kecskeméten) monopol helyzetére. Nem tudom remélni, h. az únióval ez változni fog.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Dilikutya #30 üzenetére

    Hát legyen igazad.
    Viszont ebben az esetben akkor érdemes várni, ui. ha olcsóbb lesz, akkor most nem érdemes egy 2 éves szerződést kötni.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Aktív témák