Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Ha ez a hír igaz, akkor rá vagyok gerjedve a készülékre, de eddig nem hallottam, hogy a gyár csinált volna telefonokat - bár nagyon nem néztem utána. Viszont ha a szokásos kínai fake, akkor lesz benne memóriabővíthetőség, GPRS, kamera, érintőképernyő és win-utánzat, ahogy az összes ilyenben van. Lásd e-bay, dugig van mindenféle cég másolatával. Egy az egyben ugyanaz mind belsőleg ,csa a külső változik állandóan.

    De azért álmodozom, hátha igaz a hír. Persze lehet, hogy ez egy külföldi ByB...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz Bibby #10 üzenetére

    Bocsesz, de keresgettem hivatalosabb infókat, egyenlőre semmit sem találtam.
    Van valami biztosabb forrásod erről a készülékről? Mert ha igen, akkor nem gondolkodnék azon, hogy milyen teló legyen a következő, hanem erre gyűjtögetnék. De - sajnos - irreálisnak tűnik ez az egész. Legalábbis nem hiszem, hogy egy cég egy ilyen készüléket ennyiért adnak. (Tudod, Marshall-kereszt)

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    Nekem még mindig az a gyíkom, ami eddig is: Igaz-e a hír? Gondolomismeritek a 20-30k forintos kínai utánzatokat, amik egyenbelsővel rendelkeznek. Azok win-nek tűnő belsővel rendelkeznek, de valójában nem azok, és bár érintőkijelzős, kékfogas mp3 lejátszós készülékek, mégis gagyik. Ha ilyen, semmit sem ér. Ha meg nem ilyen, egyszerűen túl olcsó. Nincs olyan ostoba cég, aki egy készüléket ha eladhatna 100 k-ért, és akkor is nagy akasztást rendeznének, sokkal olcsóbban adnák el őket. Ráadásul még mindig nem találtam semmi hivatalosnak tűnő forrást. Ha tudtok ilyet, akkor viszont nagyon érdekelne.

    Szerk: a meizume oldal nem éppen számít hiteles forrásnak...

    [Szerkesztve]

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • fateless

    veterán

    válasz Kobe #19 üzenetére

    Kérlek, egy kicsit jobban olvasd el amit írtam, mielőtt kirohansz a világból. Nem azt mondtam, hogy meizu gagyi, hanem hogy: ''Gondolom, ismeritek a 20-30k forintos kínai utánzatokat, amik egyenbelsővel rendelkeznek. Azok win-nek tűnő belsővel rendelkeznek, de valójában nem azok, és bár érintőkijelzős, kékfogas mp3 lejátszós készülékek, mégis gagyik. Ha ilyen, semmit sem ér'' Tehát ha a szokásos utánzat, amit millióféleképpen meg lehet még neked is rendelned Kínából interneten keresztül, akkor nem ér sokat. Mellesleg mintha lett volna egy Asus Aura, amit ha beírtál a keresőbe, egyből előjött még német oldal is - mik vannak! - amik írtak róla.
    Szóval nem mondtam, hogy meizu gagyi...

    Egy innovatív készülékért pedig, ami win 6-ot futtat, néhol okostelóknál többet tudó képessége van elvileg (egyes akár német oldalak szerint is!), kifejezzetten olcsóak számít a 60k, monhatnám félárnak. A cégek gazdasági szakemberei - biztosan a meizunál is - pedig tisztában vannak azzal, hogy nem kell fél áron adni egy jó terméket, elég csak 20%-kal olcsóbnak lenni ahhoz, hogy rengetegen megvegyék.

    És továbbra is: a gugli kidob sok találatot a keresésre, de én még nem találtam köztük hivatalosnak tűnő információt. Ezért kérdeztem, hogy vajon valaki tud-e ilyenről. (Látom te tudsz: ''bemész googleba beütöd meizu m8 vagy meizu minione...'')
    Ha ez a telefon valóban igaz, ahogyan állítják, akkor - ahogy ezt már korábban is mondtam - ez lenne számomra az ideális, hiszen sokat tud és olcsó. De csak azért, mert neked a google talál még német oldalakat is, ami biztoan a bizalom non plus ultra-ja, még mindig nehéz elhinnem, hogy ez valóság. A hit pedig, mint tudjuk, nem túl könnyen befolyásolható guglival... Sőt, a hit a remélt dolgokban való bizalom, és a nem látható dolgok létéről való meggyőződés. (Biblia Zsidók 11:1) Jó lenne ez az ár ezért a telóért, de ezt nehezen hiszem el, és akármilyen kirohanást is rendezel, ezen csak azzal tudnál segíteni, ha pl egy linket adnál mondjuk a meizu hivatalos oldalához, ahol megtalálhatom ezt a telefont. Azt megköszönönném...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák