Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEBI

    senior tag

    válasz Den #20 üzenetére

    Tisztában vagyok vele, hogy Te már régebb óta használt notit, mit itt sokan. De ahogy azt Te is mondtad, az IBM mostanában csak árnyéka önmagának. Itt most arra célozgatok, hogy régen is egy picit kivártak nem jelent meg azonnal a legújabb proci, chipkészlet, vgával a piacon, de amikor kijött akkor nagyon ott volt (T és X sorozatokra gondolok). De ez a T4X széria nagyon elmarad a kor követelményeitől szerintem, nem technikailag, hanem minőségileg.
    Látatlanban nekem (is) egy T41 vagy T42 volt a ''vágyam'', de amikor egyik ismerős hozta át a T42-t, megláttam, na mondom adsza mit tud, milyen. Hát meglepőtem magamon, hogy milyen gyorsan visszaadtam. Szerintem a TFT ritka rossz, nincs Windows billentyű (én használom néhány kombiniációját megszokásból), ettől nekem egy kicsit ''szutyoknak'' tűnik.
    Most egy nc6000-es HP-m van, kb, egy árban vannak, de ez sokkal jobban össze van rakva, egyedül a pöcökegere rosszabb a HP-nak, a bill., a TFT, az összerakottság legalább kétszer jobb. Súlyban egyformák, üzemidőben is, szóval manapság már nem lehet azt mondani egy márkára, hogy az tuti jó, nézd meg az olcsó Toshibákat... Ugyhogy szerintem lassan bajban leszünk amikor tanácsot kell adni, a márka lassan már mindegy lesz.
    Ja és az ASUS gépeket, egy picit leszóltad, használtál már az pl. az új 3000-es szériából egyet is? Ha nem legalább nézd meg, hogy néz ki, miből van és hogy mennyire össze van rakva és mennyi mindenre gondoltak, amire a nagyok még csak most fognak.
    Amiben szerintem a nagyok sokkal jobbak az a szoftver ellátottság. Bár a szoftvereket ők is barmi ritka esetben frissítik.

    A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

Új hozzászólás Aktív témák