Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Ganger #27 üzenetére

    Hát ez nagyon bunkó hozzáállás, kívánom, hogy a te gyerekeid és unokáid is így álljanak hozzád, ha idős leszel... :(

    Érdekes, az én 69 éves édesapám lehet, hogy lassan gépel, és nem klikkel olyan gyorsan, mint én, de két hónapja váltott át modemesről ADSL-re, mert úgyis annyit netezik... Simán utánanéz témáknak, levelezünk, használja a guglit, és megtalálja, hol van a környéken pipaüzlet vagy melyik fajta kondenzációs kazán a jó... Én munkámból adódóan rengeteget netezek, keresek információkat, de attól, hogy lassabban klikkel, még ő is rengeteg dolgot megtalál. Anyum meg is jegyezte, hogy apu leszokott a tévézésről, mióta ADSL a net, és folyton a neten lóg. :D Na ja, ''a világ megismerhető''. :DDD Lassan szerzek neki webcamet, és izzítjuk a Skype-ot, nagyon várja!

    Szóval igazán felháborítónak tartom, hogy így diszkriminálják az időseket - már ha igaz egyáltalán a hír. Elvileg ugyanis ha cselekvőképes személyként (nincs gondnokság alatt) írja alá a szerződést egy akár 99 éves ember is, ugyanúgy nem hivatkozhat arra, hogy nem olvasta el az apróbetűs részt, ahogy egy 20 éves sem. Ja, és az alapos elolvasás nélküli szerződés aláírás korosztálytól függetlenül igen jellemző dolog, kis hazánkban legalábbis...

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • Ariadne

    őstag

    válasz Vmax #30 üzenetére

    Kicsikém, ne aranyomozz le, ha megkérhetlek... :(((

    Mellesleg elfelejtitek, hogy a legtöbben igenis úgy kezdik, hogy 5-10 percbe kerül megtalálni a start menüt, senki nem profin születik... Az interneten található érdekes dolgok pedig nagy lökést adhatnak ahhoz, hogy fejlődjön egy kezdő is. Csak az első időkben kell némi türelem, elmagyarázni a dolgokat, aztán a 10 percig keresgélőből is gyors netező lehet, ezért még nem felesleges a net...

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • Ariadne

    őstag

    válasz VladimirR #32 üzenetére

    Lehet, hogy kicsit agresszívabban reagáltam a kelleténél, de akkor sem gondolom úgy, hogy el kellene viselnem, ha valaki ilyen lekicsinylően és gunyorosan ''aranyoskámoz''. Ha személyesen mondta volna, minimum egy nagy pofont kapott volna tőlem...

    A véleményemet pedig egyébként úgy gondolom, kulturált formában írtam le, kifejettem, miért nem értek egyet azzal, hogy ''aki nem ért a számítógéphez az ne is nyúljon hozzá'', és azzal sem, hogy az idősek képtelenek lennének az internet használatára. Ezért nem érzem jogosnak a rendreutasítást.

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

  • Ariadne

    őstag

    válasz VladimirR #37 üzenetére

    Áhh, akkor teljesen félreértettem! Azt hittem hirtelen, ''bentlakó'' technikusi minőséged szigorával kicsit erősnek ítélted a fellépésemet. Fél napig törtem a fejem, hogy olyan reakciót írhassak, amiért nem leszek s***be rúgva végleg. LOL, ez jó. :DDD Azt hiszem, ez a második ilyen jellegű szívásom, előzőleg az IP cím ''mutogatás'' témájában sikerült ok nélkül beparáznom. Khmmm. :B :DD Off vége, huhh.

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák