Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balco

    aktív tag

    válasz FTeR #50 üzenetére

    Akkor így sorban válaszolgatnék:
    - arról van szó, hogy komplett gépet nem vesz a cég -> tehát nem lesz hozzáadott vista sem
    - a kisokos telómban képtelenség megtalálni annyi idő alatt, főleg nem robogón
    - akár hiszed akár nem azért el tudom mondatni vele, hogy milyen program előtt ül
    - a cégnél egy webes adatbázissal dolgoznak, a szűk keresztmetszet az ADSL uploadja, nem látok semmi olyan újítást, ami a vistában jobb lenne erre a célra, ezen kívül Officet használnak meg outlookot, igazából semmi adatvédelem nem kell, nincs mit ellopni. (csak a szerverről, de annak megvan azért a védelme) Antivirus, spy/adware irtó, tűzfal, semmi más nem kell
    - ebben az egyben tényleg igazad van: nem teszteltem a Vista bétáit, de azt hiszem eleget olvastam már róla
    - az it fejlettség nálunk csak az alkalmazottakon múlik. Ha hülye a géphez akkor lassan dolgozik, ha még hülyébb még lassabban. Ez nem egy tervezőiroda, hogy a kicsit jobb vason érezhetően gyorsabb a tervezőprogram... Hidd el, hogy sokat jártattam már a számat azért, hogy irodánként legyen legalább egy ember aki az átlagnál kicsit jobban ért a géphez, nem hiszik el, hogy ez tényleg okozna teljesítmény-javulást.

    Mivel az alapelvek tiltják a flamet, én itt be is fejeztem a topikot.
    Mindezek ellenére nincs harag, legyen szép napod!

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák