Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akheron

    senior tag

    Nagyon le lehetek maradva, de ezzel a Danger Sidekick 3-mal még csak futólag sem találkoztam semerre. :)

    Hogy valami ''érdemlegeset'' is szóljak hozzá: Nekem volt anno Asus MyPAL A716, és nem voltam kifejezetten megelégedve a készülék működésével, szolgáltatásaival. Az alacsonyabb CPU-frekvenciáról magasabba kapcsolatáskor akadozott kicsit, és a hangszóró/fejhallgató-kimenet gyakran csattant/reccsent egyet a hangok lejátszását követően. A betűfelismeréses szövegbevitel sem ment könnyen, és az akkori Windows Mobile rendszer is roppant fapados volt számomra; ha jól sejtem, ez azóta sem változott.

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

  • Akheron

    senior tag

    válasz Integra #3 üzenetére

    Nekem volt, és nem mosolygok; térképnek használtam, de semmi egyébre sem tartottam alkalmasnak. A munkámban abszolút semmilyen segítséget nem nyújtott/nyújthatott, és kikapcsolódásra is kényelmetlennek, alkalmatlannak éreztem. A hangkimenete pocsék minőségű volt, a filmeket meg folyton konvertálgatni kellett...

    A jegyzeteléssel is megpróbálkoztam néhányszor (boltolás előtt például), de a kényelmetlenségek miatt mindig visszajutottam a papírhoz.

    [Szerkesztve]

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

  • Akheron

    senior tag

    válasz Integra #10 üzenetére

    Azért nem kell lebénázni. :D Végzem én rendesen a munkámat, csak olyan jellegű a szakmám (szövegekkel dolgozom; fordítok, néha lektorálok, szakprogramokkal), hogy kizárólag asztali gépnél tudom végezni. No meg világ életemben utáltam az adminisztrációt, így se naptárat, se nagyobb számú jegyzetet vagy fejlegyzést nem tartok/vezetek. Ami fontos, azt meg megjegyzem; szerencsére a munka úgy ahogy karbantartja a memóriámat. :)

    (Eredetileg azért vettem PDA-t, mert sokat vonatoztam; de úgy alakult, hogy néhány hónappal később elköltöztem, és csak BKV-val közlekedtem egy keveset, így az eredeti elképzelések szerint nemigen tudtam használni.)

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

  • Akheron

    senior tag

    válasz Jim Tonic #28 üzenetére

    Nem csupán komolyság és felnőttség kérdése, hogy tömegközlekedést vagy autót használ az ember; napjainkban egyre többen váltanak biciklire vagy tömegközlekedésre pusztán környezetvédelmi okokból is, és nagyon helyesen teszik. Én is efféle szellemben élek, igaz, a tömegközlekedés helyett inkább felmondtam, és vállalkozóként kezdtem dolgozni otthonról. (Nem táplálok ellenséges érzelmeket azzal kapcsolatban, amit írtál; csak nem szeretem, ha belenevelik a mostani egyetemistákba, hogy a komoly ember autóval jár, a proli meg metróval - még ha gyakorlatban többnyire így is van az emberek esendősége miatt. :) )

    "It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

Új hozzászólás Aktív témák