Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiga667

    addikt

    válasz d_n #18 üzenetére

    ''15 éve van jogsim, de sokszor otthon felejtem a hordozható defibrilátoromat, EKG-t, stb...''
    Ha 15 éve odafigyeltél volna az elsősegély-tanfolyamon, akkor tudnád hogy mekkora hülyeségeket beszélsz. ;)

    ''Tényleg? Én úgy tudom, hogy minden mp számít, pl. egy szívinfarktus esetén. Remélem, ha veled is megtörténik, a köröletted lévő emberek nem veszik olyan lazán a figurát...''
    Ha velem megtörténik és valaki csak annyit megtesz amit a tanfolyamon tanítottak neki, akkor utána nagyon meg fogom neki köszönni. Ha meg esetleg belehalok, az se rajta fog múlni, mert egy mentős se tudott volna többet tenni...

    Ja és hogy visszatérjünk az alapproblémához (hogy mobillal 1-2 perccel gyorsabban lehet hívni a 104-et mint vezetékesről), szerinted nem teljesen mind1 hogy 30 vagy 32 perc alatt ér ki a mentő? :F

    ''Akkor miért nem neki szólsz, ha valaki zavaróan viselkedik filmezés közben?''
    Ha valaki telefonál a moziban, akkor nem a személyzetet uszítom rá, hanem inkább szólok neki, csak ha van bent 300 ember és a 90%-uk tahó, akkor nem igazán lehet mit tenni. Többek között ezért nem járok moziba.

    ''Igen, minden jegyszedőnek orvosi diplomával kell rendelkeznie - ez feltétel.''
    Arra gondoltam, hogy tudja hogy ilyen esetben azonnal hívni kell a mentőket, és meg is teszi.

Új hozzászólás Aktív témák