Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Komplikato

    veterán

    válasz #96302336 #34 üzenetére

    ''A Creative úgy is eléggé belassult.''
    2-3 év és lesz normális driverük az Audigy szériához, esetleg még X-Fi-hez is ... ahogy olvasgatom az anyázásokat a hangkarik fórumain.

    Egyébként kiadták ExpressCard formátumban is, ez most az ''új'' sláger notebook csatoló az új gépeken, a PCMCIA PCI-Express verziója. CES-en volt rá jó sok kütyü, pl. hibrid tuner is, na meg X-Fi Extreme Music.

    [Szerkesztve]

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

  • Komplikato

    veterán

    Csak nekem tűnik úgy, hogy itt egyesek feleslegesnek(?!) tartják a PCI-E 1x fogalaltot? :U
    Az nem gyanus, hogy normális raid kártyát NEM tud kiszolgálni a PCI? Vagy egy SATA vezérlőt se? Vagy az, hogy ha jól láttam teszben Gigabites hálókártya igen csak valami 800Mbitet ment csak tesztben csak rajta, és ha full duplecben kéne használni oda-vissza?

    Az meg mióta mérvadó, hogy itthon mit kapni? Mióta van FireWire, azóta van hozzá nyomtató, szkener, webkamera, HDD keret, stb. Itthon meg még mindíg azt terjeszti pár idióta, hogy az a digitális kamerákhoz van.
    (Egyáltalán volt már digitális kamera, amikor a FireWire már ott figyelt a Mac-ekben?)
    USB keyboard meg egér is volt legalább USB1.1 kezdete óta, aztán itthon USB2.0 megjelenése után (se) lehetett csak ilyesmit kapni.

    Előző három lapomban full üresen állt összes bővítő hely, de ha összeraknék új gépet, és minden áron kéne bele tuner meg hankártya, én jobban örülnék ha PCI-E lenne, és a lapon 1 vagy 0 db PCI lenne már csak.

    Megjegyzem LP kártyákhoz van átalakító amivel a PCI motyó betehető PCI-E foglalatba. Filléres cucc. Ehhez képest röhejes, ami fentebb írva vagyon arról, hogy nehezen tudja megoldani a Creative a bonyolultabb kártyák vezérlését. :P

    "Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Új hozzászólás Aktív témák