Keresés

Aktív témák

  • válasz Miracle #4 üzenetére

    Elég nagy droid??? Nem ismered Te az átlagember számítógépes képességeit... Amikor még kiadványszerkesztőként dolgoztam, tudod hányan neveztek hülyének, és hozzá nem értőnek, mikor közöltem velük, hogy az általuk hozott floppy megsérült? Képtelenek voltak felfogni, hogy a floppy egy hulladék, és amit arra másolnak az abszolúte nem biztos, hogy akkor is rajta lesz, amikor a városon átbumlizva hozzám behozzák. Egyszer, mikor egy csajszinak unott pofával adtam vissza a floppyt, hogy rossz, elkezdett sírni. Kiderült, hogy a diplomamunkája volt rajta, amit már hónapok óta írt, és még a gépére sem mentette el! Egyébként biztos nem volt hülye a lány, csak nem értett a számítógépekhez. Szóval vannak történetek.

    The Amiga, Born a Champion

  • Agressor1

    tag

    válasz Miracle #11 üzenetére

    Ahh, vegul is semmi :)

    Csak jovo heten derul ki, hogy lesz e allasom vagy sem, ha nem, akkor ongyilkos leszek, ugyanis semmi eselyem mar akkor semmire, utcara kerulok, 10 millio feletti kolcsonnel a nyakamon..

    Ket ajanlatom van, mindket helyen pozitiv, de vannak masok is, akiket meghallgatnak, es oruletes stresszben vagyok.. Szinte remegek a tetlensegtol, nem a halalfelelemtol, mert azt leszarom, hanem azt, hogy most keszuljek mar vegre a megvaltasra, vagy tervezzem a jovomet az uj munkahelyen, ez szamomra valoban az ELET es HALAL kozotti lebeges hete most. Iszonyuan ki vannak keszulve az idegeim.

    Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

Aktív témák