Keresés

Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz xuldar #50 üzenetére

    Pont akkora teljesítmény... Hmm... Már bocsáss meg de a mormális embernek nem az a lényeg hogy a pénzéért a lehető legtöbbet kapja?!

    Szerintem a lúzer júzer nem is nagyon tudja mit vett (max azt hogy van egy konfigja x-ezer pénzért meg azt hogy intel vagy AMD) és amíg nem szólnak neki hogy nem egészen kóser a cuccos addig meg is van elégedve. DE! Amikor megtudja hogy az istenített GF4MX-e valójában mi is és megnézi a számlán hogy mennyiért vette a kölöknek karácsony előtt és megnézi ugyanabban a gépben (és árban) a 8500as Radeonom képét és teljesítményét akkor elszomorodik!

    Tuning: szerintem mostanában hogy szinte minden bios-ból (vagy esetleg menet közben a'la MSI) pár pöccintéssel állítható nem kellene a TUNINGOT valami misztikus csodatitkos okkultizmusnak tekinteni. Ott vannak pl. a nootebook-ok, ahol van gyors meg szupergyors meg kímélő üzemmód ami egy az egyben tuning csak hivatalos. Coolerek meg hő terén sem annyira gázos a dolog mert mostanában már nem sül meg olyan könnyen a proci mit abban a nevezetes amd vs Intel videóban és a boltokban ott állnak a 2700+ körül még hűteni képes Spire, Glaciartech, Titan, TT, Zalman stb. coolerek. Szerinted az nem tunig ha 133as FSB helyett 200ast használsz?

    Perszehogy nem kell egy gépet csontra járatni ha nincs rá szükség. Ha nem vagyok otthon akkor nálam 7×166on jár a proci és 250/250en a Radeon8500as. Ezen anyám elkönyvelget, netezik és tesóm UnrealTournament-ezik ilyenkor a 2db plusz házventit is lekapcsolom és visszaveszem pár tizeddel a proci feszért. De ha hazajövök és BloodRiane-t akarok nyomni 1024×768/high/highdetail shadows-al akkor gyors restart és megy a móka 10×200on (1,8volt), 280/280 as Radeonnal +2 ventivel és 54/36 fokon.

    Nem attól lúzer a júzer hogy nem tuningol (ezt nem is állítottam) hanem hogy megvesz olyat amit egy informáltabb júzer messziről elkerül (noname alaplapok, Gf4MX, PalominoXp 2003 közepén, 40es vinyó 15kért, 128MB rendszermemória, SDR SDRAM stb.).

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Aktív témák