Keresés

Aktív témák

  • Nowhereman

    őstag

    válasz ManOwaR #219 üzenetére

    No ne probáld meg beadagolni nekem azt, hogy mit állítottam! Nem mondtam semmit az intel állításairól!
    Celeron: Az átverés itt az, hogy azt állította róla, hogy processzor! A tulcerkák a memoriakezelésben sánták, a P4 cerkák meg számítások terén rokkantak. Miért gyártanak szándékosan elbaltázott procikat? Mert ugyebár a tulcerkában nem volt kevesebb tranyó, mint a PIII-ban!
    No és miből jön rá(a pénztártól való távozás elött) az egyszeri bárgyú vevő, hogy a P4cel-2200<kevesebb mint a P4-2000? Mert ugye az AMD-nél egyszerű: duron1300<XP1700!

    Utánam a kondenzcsik!

  • NOP

    csendes tag

    válasz ManOwaR #219 üzenetére

    A topic kb felét átolvasva tömör véleményem a következő:

    Ha én mondjuk procit gyártok, és a példa kedvéért 1 MHz-es darabokat, majd beteszem őket egy szép dobozba, amire azt írom:
    ''SuperProci-1*'',
    akkor az nem átverés.

    Ha legyártom ezt a procit 2 MHz-en, és a dobozra ráírom,
    ''SuperProci-5000*'',
    az sem átverés.

    Ha legyártom 4 MHz-en is, és ráírom:
    ''SuperProci-10*'',
    szintén nem átverés.

    Ha legyártom 3 MHz-en, és ráírom:
    ''SuperProci-1000000000000000000000000000000000000000000000000000*'',
    még mindig nem átverés.

    Más termék, hasonló név, de a fizikai paramétereknek és a névnek semmi köze nincs egymáshoz. Nekem (meg a marketing osztálynak :)) ) ez így tetszett. A vevő meg tudja, melyik termék kell neki, és azt veszi meg.

    Az átverés az, ha gyártok gumicsizmát is, és azt meg olyan dobozba teszem bele, amire azt írom:
    ''SuperProci-10*''.
    Mert a júzer azt hitte, procit vesz, közben meg gumicsizmát.

    Szerinted ez melyik gyártóra áll?
    Szerintem egyikre sem, mindenki tisztességesen értékel, csak más logika szerint.

    MOV di, forum; MOV si, text; REP MOVSB; NOP;

Aktív témák