Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • escie

    őstag

    nem tudom, látott-e valaki a fő linux-hackerek éves összeröffenéséről csoportképet.
    nem vagyok egy divatmajom, sőt, igencsak snassz ruhákban járok, de amit ezek a srácok beletesznek a linux-kernelbe, az az ízlésükből jön le, mindenbizonnyal.
    szandál, fehér zokni szorít combban, hozzá rövidgatyó, meg galléros póló betűrve, jáááááj. :))

    amúgy, szerintem konferenciája válogatja. valahol lazán elmegy a póló, farmer, de ilyen enterprájsz szeánszokon fel kell venni az egyenruhát, kétségtelen. de mint a cikk is írja, felvette a torzonborz úriember is, szerintem a többiek is felveszik, ha kell.
    a szakáll, az meg szakáll.
    most mit csináljon, zselézze be? fonja csurkába? :DDD

    nekem mindegy, tőlem balettruhában is előadhatják magukat, nem ezért szeretjük őket.
    én vizsgára sem nagyon veszem fel az öltönyöm. ha nem tudom az anyagot, úgysem kapok kettest miatta, ha tudom, akkor meg minek öltöny?! kössön bele a farmeromba, ha akar... ;]

    [Szerkesztve]

    I'm back, baby!

  • escie

    őstag

    nah, úgylátom sikerült eljutni a laza öltözettől a koszos pólóig, meg az összeizzadt ruháig.
    hol olvastatok ilyesmit? ;] így indul a pletyka.
    vagy nektek ez a könnyed viselet? ;]

    a szandál betiltását viszont aláírnám. fel nem vennék ilyesmit, olyan benne az ember, mint egy nagyranőtt ovis.
    --

    Sianis, taníts már meg vizsgázni, lol... :))
    hidd el, tisztában vagyok a protokollal, tudom mikor mit kell felvenni. ennek elenére lazán bemegyek farmerben, pólóban. sosem volt még belőle bajom, még csak nem is érzkeltették, hogy gond lenne, főleg ha kérdés nélkül kell bevágni az ötöst.:)
    nekem, és szerintem a tanároknak is mindennapos dolog egy vizsga. szigorlat, ilyesmi megfontolandó, arra szoktam is öltönyt felvenni...

    (hmm, ha jól rémlik, rövidgatyában is vizsgáztam már.:D bár írásbeli volt...)

    I'm back, baby!

  • escie

    őstag

    válasz #53246592 #46 üzenetére

    ismerek olyan munkahelyet, ahol az acélbetétes bőrcipő a munkaruha része. :)

    a szandált akkor is utálom, főleg, ha mezítláb hordja valaki. úgy vagyok vele, hogy az ember hordjon zoknit ha emberek közé megy. zoknival meg valóban gáz a szandál.
    amúgy, nem kell engem megérteni, meggyőzni sem akarlak, ezen a téren nagyon rigolyás vagyok, de nem gyűlölöm a mezítláb járkáló embereket, csak én utálom ezt a viseletet... :)
    --
    sghc_toma
    , hehe, nem vagyunk valami sokan itt a fórumon akik az ilyesmit szeretik. pedig ha tudnák, mekkora bulit szoktak lenni... :)

    I'm back, baby!

Új hozzászólás Aktív témák