Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    valaki mondja meg, hogy ugye monitoron meg egérrel még nem lehet bányászni ?

    Mert már kezd egy kicsit sok lenni, hogy mindent is felvásáolnak és felverik az árát a byánászok és a egyszerü foldi ahalondonak meg esélye sem lesz venni egy normálisan használható gépet.
    ÉS itt nem csak a high end gépekre gondolok, mert ha csak egy normálsi középkategoriát akarna az ember venni ahhoz sem tud venni normális áron alkatrészt, mert vagy az ára magas vagy pedig hiány van belöle és nem beszereznhető.

    Jó lenne ha agyártók különválasztanák a báynász termékeket a hagyományos felhasználástol és végre vissza menne minden a régi ársávba.

  • repvez

    addikt

    mondjuk azt nem értem, hogy az , hogy lehet , hogy ennyi féle fajta kripto van és azoknak hogy van létjogosultsága.
    Mert még a bitcoint megértem, hogy az volt az első és kitalált valamit , de az összes többi az kb olyan mintha én holnap kitalálnélk egy uj pénznemet és elkezdeném nyomtatni és valós pénzért váltanám agyba föbe .
    Egy idő után bebörtönöznének csalás vagy egyéb uruggyel .
    Akkor a kriprosokat miért nem akik kb ugyan ezt csinálják egy kicsit sofisztikáltabban, hogy a semmibol krealnak egy valamit amiért pénzt kérnek, de nincs mögötte semmi érték.

    Mert még azt is megérteném, hoyg ezzel a bányászattal valami tudomyános számolásokat végeznek ami hasznos az emberiségnek és emiatt kap pénzt az aki bányász, de itt ilyenrol szo szincs, egyszerüen csak egy bonyolult számolást végeztetnek a PC-vel a semmiért.

    és igen ennek az is lesz a hátránya, hogy az AMD és az nvdia, hiába fejleszt ki uj technologiát a játékokhoz vagy a 3D rendeleléshez mint az RTX vagy egyéb ha a bányászok felvesznek mindent és nem használják .
    A cégek megkapják a bevételüket, de maga a fejlesztés nem lesz használatba, nem derülnek ki roluk , hogy hasznos e vagy hol kell javitani , feleslegesen öltek bele energiát a kifejlesztésbe.

    És miért ne lenne hiány az alsobb kategoriába belöluk, mikor ami 2 éve egy csucskártya volt azt a szintet most egy közép vagy egy also kategoriás kártya is hozza bányászugyileg is, igy aki kicsibe játszik vagy aki minden mindegy alapon bányászik az is felvásárolja ezeket is.

  • repvez

    addikt

    válasz warcat #30 üzenetére

    azt addig értem, hogy most nyerészkednek vele, és probálják megalapozni belöle báűr ember jövöjét, de azonkivul mi a haszna neki?
    Mert hogy sok energiát használ azon kivul mi más dolgot lehet vele tenni ?

Új hozzászólás Aktív témák