Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    Amennyire én látom, warez ide vagy oda, ha csinál valaki egy jó filmet, akkor az kaszálni fog a mozikban és azon kívül is. Ha meg a mozikban nincs rá néző, az nem a letöltés miatt lesz, hanem mert sz@r. Csak ezzel a kiadóknak is nehéz szembenézni. Aztán mindig kiderül pl tavaly is deadpool kapcsán, hogy bőven van kereslet a kínálatra és meg lehet tölteni heteken keresztül minden vetítést koppra.

    [ Szerkesztve ]

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Vitamincsiga #20 üzenetére

    "megakadályoz abban, hogy megvedd - mert ELNYERTE a tetszésedet - FHD Blu-Ray-en?"

    Aaaaz a baj, hogy nekem van vagy 80 lemezem már a pincében, és szép lassan megint ennyi egy szekrényben ami épp arra vár hogy felszívjam magam aztán lehordjam. Viszont a nasomon meg virágbolti példány kell hogy legyen, mert a hálóban pl nincs is br lejátszó és nem, nem fogok venni oda. Amit megnézek moziban, azt jellemzően meg is veszem később, de ennél egy patreon támogatás vagy akármi is jobb lenne, le se gyártsa a lemezemet mert nincs mit kezdjek vele, egyszer max megnézem a lemezről aztán annyi. De van olyan korong ami bontatlanul került a szekrénybe aztán ott rohad.

    Mondjuk nekem idei fogadalmam, hogy ha 2017-ben nem kezd el mozogni a kiadók jelentős része értelmes irányba, akkor tőlem csak a mozijegyet látják. Ha megveszem a lemezt akkor nem csak a kiadót támogatom hanem az egész van értelme korongozni mert látjátok azért vesznek mentalitást. Azt meg nem igazán szeretném a továbbiakban.

Új hozzászólás Aktív témák