Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cer

    tag

    válasz #56573440 #29 üzenetére

    Leírom akkor részletesebben mert olyan mintha vitatkoznánk és olyan mintha kötözködnél....

    Szóval:
    - hírportáloknál nem sok az ilyen szakember... érthetetlen ugye?
    Igen, ez minden bizonnyal így van, ebben egyet is értettem veled. ( A fölösleges pökhendi megnyílvánolásokat meg kérlek mellőzd. ) Ettől függetlenül azt kellene, hogy több legyen.

    - ha lenne róla hír akor se értednéd, ahogy az emberek 99.99999999%-a
    Ugye ezt nem úgy értetted, hogy fölösleges mindenfajta írás, könyv és bármi egyéb, ami nem a hozzáértőket célozza meg?
    Ha ez így lenne te és senki sem tanult volna meg írni, olvasni, számolni... tehát Te NEM ÍGY ÉRTETTED! helyetted is kijelentem.

    -amire megírják te elolvasod esetleg felfogod, addigra már rég benne van a legutóbbi frissítésekben a lenyomata és automatán megoldja az esetleges eltávolítást.

    Itt is feleslegségként írsz a tájékoztatásról. Tovább már nem fejtegetem, mert utóbb olvasható, hogy miért nem. Annyival toldanám meg, hogy az azonnaliság nem fontos, a LÉNYEG a jelenléte az írásnak.

    ---------------------

    És NEM, nem fölösleges és sajnos nincs annyi anyag. Ezért is írtam, egyfajta figyelemfelkeltésként, hogy több KELL, KÖZÉRTHETŐEN.

    Viszont te - és itt kiemelem amit írtál: leírtam ennél többet nem tudok tenni nem azért írtál ogy tényleg tegyél valami, hanem hogy csak hogy hozzászólj, mert valami nem tetszett.

Új hozzászólás Aktív témák